Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1596 értékelésből
(1147 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1596 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (459)
Ellenőrzött vásárlások (1126)
Pozitív (1474)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1137)
  • Mircea

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 02. 08.

    Ízesítés: narancs
    Ízre jó, teszi a dolgát, ahogy kell, a narancs íze talán túl tömény, keserűséget is érzek, mint a narancshéj, összességében adok hozzá még egy kis vizet, és van a rés íze :) AJÁNLOM+++
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 02. 06.

    Ízesítés: feketeribizli
    Tökéletesen olvad és meglepően finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Здравка

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 02. 02.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja, narancs
    Nagyon meg vagyok elégedve a minőséggel, az ízével is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marko

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 31.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    A mangós maracuja nem jött be nekem. Először is nagyon aranyos. Egy adag brutálisan édes, és 0,5 l víz kell ahhoz, hogy elviselhető legyen. Az utóíz nagyon kesernyés. Az első héten a keserűségtől hányingerem volt fogyasztás közben. Utána megszoktam. Ezt az ízt nem fogom újra megkóstolni. Ami a hatást illeti, csökkenti az edzés után 1-2 nappal fellépő fájdalmat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Slav

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 29.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ennek az az oka, hogy szándékosan adalékanyag nélkül vettem a "no íz"-et, és valójában keserű ízű lett, egyébként elégedett vagyok a hatással.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ondřej

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 20.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    A termék hatásos, csak 1 ízzel próbálkoztam, de kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peti

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 13.

    Ízesítés: feketeribizli
    Az íze kb olyan mint a rossmanos isanan tusfürdő illata,alig vártam hogy elfogyjon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Emma

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 01. 09.

    Ízesítés: feketeribizli
    Ízre jó, viszont nekem fájt tőle a hasam folyamatosan...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fati

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 11. 10.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Most rendeltem tegnap mangó-maracuja ízben, és ma délelőtt már ki is hozták. Szuper gyorsak☺️ Én rendeltem hozzá glutamint is ízesítetlen verzióban és összekevertem BCAA-val. Szerintem semmi baj nincsen sem az ízével, sem pedig az oldódással. Össze kell rázni, aztán hagyni pár percig hogy oldódjon, utána ismét összeráztam és tádám …tökéletes. ;) …ezt csak azok miatt írom, akik szerint nem oldódik egyből..igen, igaz picit várni kell vele, de utána már nem lebeg a “trutyi” a tetején. :) Mellesleg persze, ittam már sokkal finomabb “üdítőket” de egyrészt ez nem az, illetve általában ezeket a táplálékkiegészítőket az ember első sorban a hatás miatt szedi/ issza…az csak plusz pont, hogy kellemes az íze is. ;) ( kivétel aki finnyás) Számomra egyetlen negatívum, a csomagolás …semennyire sem akar soha összezáródni, és mindig csuklóig poros vagyok tőle, ami még oké, de legalább zárodna, az nagy előny lenne:) egyébként meg…max átteszem valami dobozba, és probléma letudva..ezt csak építő jellegű kritikaként mondom :) Szóval én elégedett vagyok, köszi Nektek :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucie

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 10.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    jó ízű, ihatnám tovább :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még