Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1594 értékelésből
(1145 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1594 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (458)
Ellenőrzött vásárlások (1125)
Pozitív (1473)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1136)
  • Mihael

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 03. 21.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ez a BCAA 4:1:1 tökéletes számomra! A BCAA nagyon hasznos a verseny előtti vagy csökkentő diétában, és kombinálható zsírégetővel vagy karnitinnel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beastjohn03

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 03. 20.

    Ízesítés: kóla
    jó ízű, iható
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Damian

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 03. 20.

    Ízesítés: feketeribizli, kóla, zöldalma, körte - alma, citrom-lime, mangó-maracuja, narancs, körte, ananász, eper-lime, trópusi gyümölcs, ízesítetlen, görögdinnye, cseresznye - menthol
    - tökéletes oldhatóság, édes íze miatt szeretem a passiógyümölcs mangót, felfrissülésnek pedig a citromos lime-ot vagy a zöldalmát :) Naponta kétszer használom edzésnapon, szabadnapon pedig egyszer
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pascheestee

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 03. 12.

    Vettem egy görögdinnyét nulla elvárásokkal, ami talán jó is volt, mert ha pusztán az ízt keresed, akkor a görögdinnyét biztosan nem eszed falatozáson kívül, csak az íze miatt, az íze elég kesernyés. egyáltalán nem érdekes, de az íze valószínűleg nem megoldandó probléma, a lényeg természetesen ezeknek a BCAA-knak a hatása, amelyek működnek és mindenképpen megérik az árát
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 03. 09.

    Alap, kiváló áron. Már egy ideje használom a GymBeam termékeket és eddig nem okoztak csalódást. Ugyanezt a tartalmat más oldalakon is csaknem dupla áron találhatja meg. Nagyon praktikus termék, és a narancs íze az, ami kell :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • adka66

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 03. 01.

    Mivel kezdő vagyok a használatában, így nem igazán tudom minőségileg értékelni a terméket teljesítmény szempontjából. Ízében megdöbbentő volt, a rosszul megválasztott ananász íznek tulajdonítom. A csomag legvégéig valahogy sikerült :-) Másrészt én olyan ember vagyok, aki olvassa a termékek összetételét és ez alapján biztosan nem kritizálnám ezt a terméket. A termék, a versenytárs termékeknél alacsonyabb áron, azonos vagy magasabb hatóanyag-tartalmat kínál - vagyis BCAA-t, ami szerintem fontos tény. Továbbá nagyon vigyázok a mesterséges édesítőszerekre, ezért nagyra értékelem a Gym Beam termékeket, hogy a termékek nagy részében szukralózt vagy szteviolt használnak, és kerülik az aszpartámot és az aceszulfám K-t, amelyeket szerintem be kellene tiltani. Ha figyelembe vesszük, hogy edzés közben hány étrend-kiegészítőt használunk (fehérje, glutamin, BCAA, hipotóniás ital) és ezek mindegyikében van valamilyen mesterséges édesítőszer, akkor abból is kellemes koktél hatást érhetünk el, és boldogan haladja meg a max. napi megengedett bevitel ezekből a nem egészen "tisztességes ételekből". Szóval az összeállítás alapján 5 csillagot adok, de az ízére sajnos egyet sem. Most a ProAMINO-hoz nyúltam, mert az már tartalmaz L-glutamint, amit most ezekkel a BCAA-kkal kombináltam. Ehhez a termékhez azonban biztosan visszatérek, de mindenképpen más ízzel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • haross

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 24.

    az ananász íze iszonyatos, nem lehet inni, megráz a fogyasztása után kb 300 ml-t iszom vízzel és egy mérőpohárral
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cibo

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 02. 16.

    Ízesítés: feketeribizli
    Sziasztok, nem az ízekről írok hanem arról, hogy mi kell hozzá, szóval crea7in + glutamin + Bcaa 4:1:1 + fehérje szója izolátum + tejsavó / ezt a kettőt összekevertem / + bioszterol és tesztoplaszt - lehet kapni CZ körülbelül 13 euróért, az ízületekért Alavis. Ha becsületesen sportolsz, és betartod az adagolást, vagy itt-ott még többet, akkor egy hónap múlva látni fogod az eredményt. 50 évesnél idősebb vagyok. és remekül működik, és ez az alacsonyabb tesztoszteron szintem. Volt. az edzés közben fogyasztott italom egy adag Crea7in-ből, glutaminból és Bcaa-ból áll. Szóval sok szerencsét.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Orbi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 13.

    Ízesítés: narancs
    Narancsosat vettem,izben és oldódásban is kiváló.1hete iszom taurinnal(csak edzés előtt keverem) és sokkal jobban megy az edzés.500grammosat érdemes venni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mirka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 13.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Végül egy remek BCAA, ami nekünk, vegetáriánusoknak is megfelel! Vízben jól keveredik (olvad) és remek íze van. Karnitinnel kombinálva nagyon hatásos. Nagy elégedettség ezzel a BCAA-val.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még