Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1594 értékelésből
(1145 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1594 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (458)
Ellenőrzött vásárlások (1125)
Pozitív (1473)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1136)
  • loko

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 10. 30.

    A Bcaa nagyon finom, a görögdinnyét ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tereza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 24.

    Megrendeltem az ananász ízét, és csalódott vagyok. A BCAA-k egyáltalán nem ananász illatúak, rettentően keserűek és habosak. Kipróbálok egy másik ízt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávidka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 19.

    Naponta iszom ezt a terméket, még akkor is ha szomjas vagyok.Nagyon ízlik. Sok bcaa ittam már, de ez felel meg a legjobban
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milos

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 10. 16.

    Az oldhatósága kiváló, az íze (feketeribizli) nekem és a feleségemnek nagyon jó, edzés közben iszom, és egyáltalán nem bánt. Nem különösebben mesterséges, és nagyon kellemesen frissítő. határozottan ajánlom. Ami a hatást illeti, persze minőségi diéta nélkül nem lehet csodát várni, de én például 15 kg-ot fogytam hátprésben egy hónap edzés után, és még kezdő vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kitti

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 15.

    Maga a termék jó, a csomagolása viszont borzalmas. A “simito zár” már a felbontás után megadta magát -levált a zacskó oldaláról- (pedig nő létemre nem állat módjára bontottam ki)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Brigi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 03.

    Végre egy bcaa, ami nem tömény édes, és nincs utóíze! A zöldalmás nagyon finom, savanykás, frissítő!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • karil

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 03.

    Én személy szerint más ízeket használok, de a feleségem nem engedi, hogy ezt a dinnyét használjam
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rasto

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 02.

    A legjobb BCAA a gymbeamtől, a kóla íze a legjobb, nagyon jó regeneráló hatású és akár 6g bcaa is van bennük egy adagban, mindenképp ajánlom és nagyon jó áron vannak, köszönöm
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andras

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 27.

    nagyon sok a pozitiv velemeny es ez alapjan is rendelten meg a termeket. szerintem is nagyon jo :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rasti

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 20.

    A dinnye íze megdöbbentő, tiszta mesterkéltség, nem lehet inni, undorító
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még