Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1590 értékelésből
(1141 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1590 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Vélemények Magyarországon (456)
Ellenőrzött vásárlások (1121)
Pozitív (1469)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1134)
  • Тамила

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 27.

    Ízesítés: zöldalma, kiwi
    Nagyon tetszett az élénk íze, vízben jól oldódik. Edzés után szuper))
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peťa ????

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 01.

    Ízesítés: feketeribizli, grapefruit, zöldalma, mangó-maracuja, narancs, eper-lime, görögdinnye
    Amikor láttam a véleményeket, hogy rosszul oldódik, elgondolkodtam, hogy megvegyem-e vagy sem. De nem értem mi a baj ezzel a kis oldhatóval. Gyönyörűen oldódik, még shaker sem kell hozzá. Eddig minden ízem jó volt, csak a fekete ribizli volt túl savanyú nekem, de ez mindenkinek más
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Божил

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 28.

    Ízesítés: narancs
    Nagyon frissítő és élénkítő termék!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tamás

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 19.

    Ízesítés: citrom-lime
    Citrom-lime ízesítésben vásároltam, jól oldódik, és ízre is teljesen rendben van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Áron

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 12.

    Akármikor fogyasztható jó ízű termék, itthon is fogyasztom üdítők helyett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Septimiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 06.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Örülök, hogy ingyen kaptam egy szörnyet. Soha nem adnék pénzt ilyesmiért. Borzalmas, vegyszeres íz. Mangó-maracuja
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Codru

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 08. 01.

    Ízesítés: feketeribizli
    A fekete ribizli a legjobb íz. Edzés közben 3-4 csésze 2 l vízben, napközben pedig 2-3 csésze üvegben, ha vágsz. Könnyen fogyasztható és nem okoz hányingert. Ez a legjobb íz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 07. 19.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Jó az oldhatósága, de egy hét pótlás után borzasztóan kezdett zavarni a mangó-passiógyümölcs íze. A mesterséges és erős íz gyakran rosszullétet okoz. Talán ha kevésbé markáns ízt választunk, a BCAA nagyszerű lenne
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 07. 18.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Jól oldódik, kreatinnal és fehérjével együtt használom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laura

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 07. 16.

    Ízesítés: feketeribizli
    Nagyon jó termék a műtét utáni helyreállításhoz, ahol az izmokat megérintették. Azonnal hatályba lép. A fekete ribizli íze rendkívül kellemes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még