Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1593 értékelésből
(1144 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1593 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (457)
Ellenőrzött vásárlások (1124)
Pozitív (1472)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1136)
  • Ivan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 11.

    Tökéletesen oldódik, a citromos lime remek ízű, ráadásul remek áron.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • majo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 11.

    Nem vagyok túl igényes, de az, hogy kiváló az oldhatósága, egyáltalán nem igaz, nagyon sokáig tart, és még mindig nem tetszik az összetétele, mert úgy érzem, sok a cukor. Nem tudom ki írja ide a véleményeket, de kétlem, hogy vevők!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 09.

    Remek ízek, nekem főleg kóla, de a többi sem rossz. Rendkívül hideg vízben az oldhatóság kicsit rosszabb, de normál hőmérsékleten (nem jeges vízben) problémamentes az oldhatóság. Remek a 4:1:1 arány és az ára is, szóval nagyon elégedett vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sick

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 08.

    Gyanúsan jónak tűnnek, miért nem érzek meleget egyáltalán? mint az utolsó bcaa? köszönöm
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 06.

    citrom lime - SZÉP görögdinnye - ÍZLÉSEM NAGYON ÉDES oldhatósága - rosszabb, mint mások, de keverem és jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zdenotvor

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 05.

    nagyszerű bcaa nagyszerű áron, íz, kiváló oldhatóság... jobb, mint a túlárazott kereskedelmi márkák
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Walter

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 01. 03.

    Nagyon jó minőségű és ízletes BCAA, az árnak köszönhetően be tudom követni az ajánlott 0,44g/kg-os mennyiséget. Görögdinnyét kaptam, ezért felfelé tartom a hüvelykujját
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Oliver

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 12. 30.

    A 4:1:1 aminoarány remek, mi legyen az oldhatóság ennél az aránynál és ízeknél? kiváló! A kóla ízét szeretem a legjobban, de a citromos lime és a feketeribizli is remek. Nagyon elégedett vagyok velük.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukas

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 12. 30.

    A GymBeam ismét nem okozott csalódást. Másnapi szállítás, amit nagyon hálás vagyok. A kóla íze kissé mesterséges, de én jobban szeretem, mint más gyártók különféle ízeit, és nem túl édes, ami előny. Biztosan fogok még rendelni Önöktől.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Oliver

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 12. 30.

    A 4:1:1 aminoarány remek, mi legyen az oldhatóság ennél az aránynál és ízeknél? kiváló! A kóla ízét szeretem a legjobban, de a citromos lime és a feketeribizli is remek. Nagyon elégedett vagyok velük.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még