Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1596 értékelésből
(1147 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(42 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1596 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (459)
Ellenőrzött vásárlások (1126)
Pozitív (1474)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1137)
  • Filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 23.

    Ízesítés: narancs
    Működik, probléma nélkül oldódik. Eddig csak a narancs íze volt, amit túl erősnek találtam, egyébként finomnak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • adi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 22.

    Az aminosavak fehérjéket termelnek, és minden sportoló számára nélkülözhetetlenek. Azért döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a terméket, mert edzek, súlyzok és különféle sportokat végzek, és elmondhatom, hogy nagyon sokat segített. Hatalmas változást láttam az energiatartalékaimban, valamint a felépülésemben és az edzéseimben. 2 adagot veszek be, 1-et reggel és 1-et, amikor hazaérek a futásból. Nincs különösebb íze, ezért néha fehérjével teszem össze. Zsákban érkezik, és van hozzá egy kis mérőpohár. Nagyon könnyen oldódik vízben és egyáltalán nem képez csomókat, és nem hagy lerakódást sem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jozef

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 20.

    Ízesítés: zöldalma
    Zöld alma, remek íz, csak gyengébb mint a minta, kár, hogy nem savasabb, de ha adok hozzá egy kis tiszta L-karnitint, akkor nagyon jó, de egyébként összességében a minőség és az ár is megfelelő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szandi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 18.

    Zöldalmásat rendeltem, az íze egész jó, viszont az állaga már annyira nem. Rövid időn belül összecsomósodott, pedig jól vissza zártam, de jól oldódik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rebeca

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 06. 17.

    Ízesítés: görögdinnye
    Szörnyű! nincs összefüggése, azon kívül, hogy nagyon édes, borzalmas az íze, az a fontos, hogy hosszú távú hatása legyen. A görögdinnye ízét nem ajánlom, azt el kell távolítani!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 01.

    Ízesítés: zöldalma, kiwi, mangó-maracuja
    Kiváló oldhatóság, hatás és íz. melegen tudom ajánlani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ádám

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 20.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Nem szokott érdekelni a táplálékkiegészítők íze, nálam ez utolsó szempont. Ebből is ízesítettlent vettem. Borzalmas. Erős gyomrom van, bármit megiszok, megeszek, de ettől majdnem (de volt rá alkalom is) öklendeztem. Undorító íze van, ihatatlan. Többet biztos nem veszek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Julius

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 13.

    Ízesítés: narancs, görögdinnye
    Az aminosavak fehérjéket termelnek, és nélkülözhetetlenek minden sportoló számára. Azért döntöttem úgy, hogy kipróbálom a szóban forgó terméket, mert edzek, súlyzok és különféle sportokat végzek, és elmondhatom, hogy nagyon sokat segített. Hatalmas változást láttam az energiaraktáraimban, valamint a felépülésemben és az edzéseken, amiket ki tudok húzni. 2 adagot veszek be, 1-et reggel és 1-et, amikor hazaérek a futásból. Nincs különösebb íze, ezért néha fehérjével teszem össze. Zsákban érkezik, és van benne egy kis gombóc az adagokhoz. Nagyon könnyen oldódik vízben és egyáltalán nem képez csomókat, és nem hagy maradékot sem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 12.

    Nagyon jó íz és nagyszerű hatások
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • FARA AROMA

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 11.

    Ízesítés: ízesítetlen
    nem ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még