Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1602 értékelésből
(1151 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(44 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1602 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (460)
Ellenőrzött vásárlások (1127)
Pozitív (1475)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1142)
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 23.

    nagyon jó feketeribizli ízű, frissítő! az oldhatóság nagyon gyors a fejszében... ha lizálóval kevered tovább tart ;) teljes elégedettség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 20.

    Ezek a bcaa-k kellemesen megleptek, már pár nap használat után éreztem a hatását. Nagyon jó az oldhatósága, beteszem a shakerbe és pár másodperc alatt feloldódnak, az íze is nagyon jó összességében, van fekete ribizlim és tervezem kipróbálni az epret és a lime-ot
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viktoria

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 20.

    Izgatott vagyok az új íz miatt. Ő a legjobb, 100%-ot adok neki. Íze fantasztikus, üdítő, szuperül oldódik, gyorsan felszívódik, nem terhelik a gyomrot. Teljesen elégedett vagyok, csak ajánlani tudom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 15.

    Az utóíz se nem túl édes, se nem mesterséges. Oldhatósága 95%. Nagyon jó nekem. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vladis

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 05. 12.

    igazán? ízesített bcaa? Szeretnél embereket falatozni, vagy elérni valamit? Gondolom, kibír egy kis utóízt, ha jó az izmokat leölni az edzőteremben, igaz?
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peter

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 19.

    A legfinomabb Bcaa, amit valaha ettem!! Fekete ribiiz csak top! :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 13.

    A Gymbeam Bcaa-nak van egy nagyon rossz dolga.. Rettenetesen édesített és mesterséges az ízük. Ez volt az első alkalom, hogy belekóstoltam a Coke ízébe, ami pár pohárra a Tesco legolcsóbb kólájára hasonlított, de meg lehetett szokni. Aztán megvolt a Görögdinnye íz és az már önmagában mesterséges volt... lehet inni, de frissíteni egyáltalán nem frissít. A Bcaa minősége kiváló. Az izmok kiválóan regenerálódtak velük. Ezen az oldalon ajánlom, ízlés szerint egyáltalán.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrej

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 07.

    Remek íz, csak tedd a shakerbe, és pár másodperc alatt feloldódik. Szuper az összetétele, szkeptikus voltam ezzel a BCAA-val kapcsolatban, de igazából ha nincs is bennük mindenféle hozzáadott anyag, de sokat segítenek a regenerációban és már vagy 10 féle BCAA-t kipróbáltam. Egyértelműen ezek a legjobbak :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Doňka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 07.

    Rendeltem a citromos lime ízt. Nagyon üdítő íz, nagyon pozitívan értékelem. Edzés előtt beveszek egy adagot és remekül edzek, tele vagyok energiával. Edzés után veszek még egyet a gyógyulás érdekében.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Horváth

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 07.

    Üdv Gyurma! Csak az egyéni véleményemet írtam le,de helyesbítek! Az ízében az édesítőszer az ami nem tetszik,de meg lehet szokni! Az odhatóságát pedig megoldottam! Egy kanállal betolom a buciba és iszok rá két korty vizet :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még