Vélemények - ZERO fehér csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO fehér csokoládé szirup cukormentes, alacsony zsírtartalmú, és mégis sikerül meghódítania a fehér csokoládéra emlékeztető édes ízével. 100 ml mindössze 19 kcal-t tartalmaz, így alkalmas az alacsony kalóriatartalmú diéta részeként. Remekül illik palacsintákhoz, reggeli zabkásához és desszertekhez.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO fehér csokoládé szirup - GymBeam

3.9
Értékelési átlag 553 értékelésből
(315 értékelés)
(62 értékelés)
(63 értékelés)
(39 értékelés)
(73 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló nagyon elégedett ezzel a fehércsokoládé-sziruppal. A vélemények ismételten egy kellemesen édes ízt említenek, valamint azt, hogy jól használható a zabkása, a skyr vagy a joghurt, a fehérjés palacsinta és a desszertek ízesítésére. Sokan azt is kedvelik, hogy nulla cukrot tartalmaz, és diétabarát megoldás. A kisebb arány úgy találja, hogy túl vizes az állaga, és néhányan mesterséges vagy vegyszeres jellegű ízről számolnak be, illetve többen azt mondják, hogy valójában nem ízlik igazán fehércsokoládénak.

  • Kellemesen édes íz
    |
  • Diétás receptekhez is beválik
    |
  • Jól illik a palacsintához
    |
  • Finom joghurttal
    |
  • Kellemes aroma
    |
  • Élvezetes fehércsoki-hangulat

AI által generálva 553 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Veronika

Ellenőrzött vásárlás
Nekem eddig a fehér csokoládé ízlik a legjobban, az első csomagot a nem túl jó kritikák ellenére elvittem tesztre és meglepett...csak porosodott rajtam, kellemesen édes és nem érzek benne
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gergő

Ellenőrzött vásárlás
Rendeltem az összes ízből szószokat palacsintához meg cukormentes sütikhez, de ha valaki ilyet akar venni nem ajánlom mert minden csak nem az amit a csomagolas fed, az ízek borzalmasak még jó hogy
Vélemények Magyarországon (93)
Ellenőrzött vásárlások (458)
Pozitív (440)
Negatív (113)
Vélemények más országokban (460)
  • funsimi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 05.

    sok folyékony, de nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • J.Š.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 05.

    Kiváló joghurtokhoz, palacsintákhoz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • omg

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 05.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zoja

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 05.

    fehér csokoládéba mártva és láb nélkül
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • super

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 04.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • T.Á.Z.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 04.

    Kicsit műízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsani

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 04.

    Diéta megmentő és még finom is!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stefan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 03.

    Ízlések
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Piros

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 03.

    Mivel édesszájú vagyok, és nem tudok lemondani az édességről, így ahol tudok spórolok a kalóriával. Bármilyen öntet kiváltható ezekkel a szirupokkal. Nagyon finom, nem érzek különbséget, vagy hogy rosszabb íztelenebb lenne, mint a cukros szirupok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • cla

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 03.

    Kiváló a palacsintához
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még