Vélemények - ZERO fehér csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO fehér csokoládé szirup cukormentes, alacsony zsírtartalmú, és mégis sikerül meghódítania a fehér csokoládéra emlékeztető édes ízével. 100 ml mindössze 19 kcal-t tartalmaz, így alkalmas az alacsony kalóriatartalmú diéta részeként. Remekül illik palacsintákhoz, reggeli zabkásához és desszertekhez.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO fehér csokoládé szirup - GymBeam

3.9
Értékelési átlag 553 értékelésből
(315 értékelés)
(62 értékelés)
(63 értékelés)
(39 értékelés)
(73 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló nagyon elégedett ezzel a fehércsokoládé-sziruppal. A vélemények ismételten egy kellemesen édes ízt említenek, valamint azt, hogy jól használható a zabkása, a skyr vagy a joghurt, a fehérjés palacsinta és a desszertek ízesítésére. Sokan azt is kedvelik, hogy nulla cukrot tartalmaz, és diétabarát megoldás. A kisebb arány úgy találja, hogy túl vizes az állaga, és néhányan mesterséges vagy vegyszeres jellegű ízről számolnak be, illetve többen azt mondják, hogy valójában nem ízlik igazán fehércsokoládénak.

  • Kellemesen édes íz
    |
  • Diétás receptekhez is beválik
    |
  • Jól illik a palacsintához
    |
  • Finom joghurttal
    |
  • Kellemes aroma
    |
  • Élvezetes fehércsoki-hangulat

AI által generálva 553 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Veronika

Ellenőrzött vásárlás
Nekem eddig a fehér csokoládé ízlik a legjobban, az első csomagot a nem túl jó kritikák ellenére elvittem tesztre és meglepett...csak porosodott rajtam, kellemesen édes és nem érzek benne
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gergő

Ellenőrzött vásárlás
Rendeltem az összes ízből szószokat palacsintához meg cukormentes sütikhez, de ha valaki ilyet akar venni nem ajánlom mert minden csak nem az amit a csomagolas fed, az ízek borzalmasak még jó hogy
Vélemények Magyarországon (93)
Ellenőrzött vásárlások (458)
Pozitív (440)
Negatív (113)
Vélemények más országokban (460)
  • Любов

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Ízletes ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radoslava

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Mivel Önnek többet használ, mint nekem. Áprilisban szinte mindent meg lehet tenni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • M.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Kérjük, várja meg a fordítást.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Betti

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Nagyon jó az íze,az állaga. Szeretem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pája

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Tőlem a ízlés csodálatos, különösen az egészséges palacsinták esetében—nagyszerű!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 29.

    Őszintén szólva nem hittem, hogy ez valahogy segíteni fog nekem, de megváltoztattam a véleményemet. A legjobban azt értékelem, hogy ez nem valami túlzott marketingmese. Egyszerűen pontosan azt teszi, amit az ember elvár, semmi több, semmi drámai csillogás. Ha azonban azonnali eredményeket vár, csalódni fog. Ez inkább azoknak szól, akik már rendelkeznek némi fegyelemmel, és szeretnék egy kicsit magasabb szintre emelni a teljesítményüket.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rocchigno74

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    Jó és nem édes bókok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • weruch

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    nem rossz, de nem teljesen jó klasszikus csokoládé top
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • LT

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rol

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    Mióta feldobom a süteményeket vele sokkal ízletesebb
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még