Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2001 értékelésből
(1234 értékelés)
(266 értékelés)
(165 értékelés)
(97 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2001 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (317)
Ellenőrzött vásárlások (1771)
Pozitív (1653)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1684)
  • Andrei

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Nagyon édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alexandru

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Túl mesterséges ízű, távol áll a csokoládé ízétől.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Γιάννης

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Kérjük, küldje el a lefordítandó görög szöveget vagy HTML-részletet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • VASILΕIOS ROUPAS

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Kérjük, küldje el a lefordítandó szöveget vagy az HTML-részletet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barbora

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    Ezt sajnos önmagában nem igazán lehet, de joghurtba keverem, és olyan íze van, mint a Termixnek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    NEM AJÁNLOM ✓ Előnyök: Kalóriamentes (de nem éri meg!) ✗ Hátrányok: Ha lehetne, adnék 0*-t. Az úgynevezett „szirup” egy teljesen híg, barna színű folyadék, amely a csokoládéra csak a színével emlékeztet. Az ízéről talán inkább nem is beszélek.. Egy savanyú, ehetetlen dolog, ami SEMMIT nem tesz hozzá az élményhez. Csak mindent elront. Attól tartok, hogy bármire is rárakjam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    ✓ Pluszok: Fantasztikusan zavarba ejtő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucie

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 18.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    ✓ Pluszpontok: Nagyon kedvesen meglepődtem, először jártam ott, és maximálisan elégedett voltam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még