Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2011 értékelésből
(1242 értékelés)
(267 értékelés)
(165 értékelés)
(98 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2011 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (318)
Ellenőrzött vásárlások (1772)
Pozitív (1654)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1693)
  • Katarina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 23.

    A szirup íze nem mesterséges, az állaga enyhén pudingszerű. Kellemes ízű joghurtok, túró és palacsinta. Biztosan újra fogom rendelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mája

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 18.

    A pozitív vélemények alapján nem haboztam megvenni. A termék azonban nem győzött meg. Az íze nagyon furcsa, nem hasonlít sem karamellre, sem csokira... nem is nagyon hasonlít semmire, nagyon nem specifikus, inkább mesterséges. Kipróbáltam palacsintára és tényleg nem sok. De adok neki még egy esélyt és kipróbálom joghurtban, hátha jobb lesz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ema

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 09.

    Édesség helyettesítőjeként nagyszerű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 15.

    Több csokoládészirupot is kipróbáltam, de eddig ez nyert. Nem mondhatnám, hogy tip-top íze van, de mindenképpen jó kalóriamentes helyettesítő. Az ára is szuper, mindenképp ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • KUBO

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 21.

    annak ellenére, hogy kalóriamentes, az állaga és az íze kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vivien

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 11. 15.

    Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon finom! :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hanky

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 06.

    Korrekt ár, Jó ízű, jól olvad, ne várd, hogy igazi olvasztott csoki íze legyen, de nincs messze :).
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Diana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 10. 24.

    Finom vegyszert éreztem, de szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék. A tapasztalt ínyencek nem értenek egyet, de ha valami mással párosítod, akkor nagyjából tökéletes. Nagyon következetes :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vanda

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 10. 09.

    Nagyon finom, mindenkinek ajánlom!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Simi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 10. 09.

    Nagyszerű számomra.. édes csemege, és ezek a kalóriák egyszerre. tökéletesen passzol a banánhoz és a mogyoróvajhoz, ezen a cukormázon felül. Őszintén szólva nem tudok betelni vele. Egy üveget akartam rendelni kipróbálásra, véletlenül 2-t rendeltem, és nem sajnálom. az utolsó rendelésnél még kettőt rendeltem tartalékba :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még