Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

Nincs raktáron
Becsült ár  1 990 Ft

Értesítést kérek, ha a termék újra elérhető lesz.

Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 1997 értékelésből
(1231 értékelés)
(266 értékelés)
(165 értékelés)
(97 értékelés)
(235 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 1997 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (316)
Ellenőrzött vásárlások (1770)
Pozitív (1652)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1681)
  • Leo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Furcsa érzés
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rob

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Tökéletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • excelent

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Ajánlom, segítség azoknak, akik hiányban szenvednek, és szeretnék csillapítani az édesség utáni sóvárgást; tökéletesen passzol a fehérjetartalmú palacsintákkal.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Károly L.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Nem rossz, kicsit mű íze van. Én a chia maghoz (növényi tejben) szoktam rakni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sanyika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jana Š.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 19.

    Kiváló szirup, a cukorból készült szirupok helyettesítőjeként vásároljuk rendszeresen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • A.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Ízek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Evelina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Nagyon gyanús szagúak, és nem tetszett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sisisisisi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    kiváló galuskához/palacsintatésztához, a kásához is, és még palacsintához is :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Maks

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Jó ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még