Vélemények - ZERO csokoládé szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO csokoládé szirup cukor és zsírmentes édes öntet, amelyet ízének és sima állagának köszönhetően imádni fogsz. Mivel alacsony kalóriatartalmú, anélkül édesíti az ételt, hogy plusz kalóriákat adna hozzá. Remekül illik palacsintához, zabkásához és egyéb népszerű desszertekhez.

1 990 Ft(6 219 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO csokoládé szirup - GymBeam

4.1
Értékelési átlag 2012 értékelésből
(1243 értékelés)
(267 értékelés)
(165 értékelés)
(98 értékelés)
(236 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt pozitívan értékelik ezt a nulla kalóriás csokoládé szirupot, mert desszertekhez ad csokoládéízt anélkül, hogy túlságosan édes lenne. Többen is megemlítik, hogy különösen jól működik palacsintán, kásán, joghurton, juhtúrón, sőt még tejben is, illetve jéghideg fagylalttal és gyümölccsel kombinálva. Néhányan azt is megjegyzik, hogy vékonyabb, folyékonyabb az állaga, amely könnyen csorgatható.

  • Finom csokoládéíz
    |
  • Jól használható desszertekhez
    |
  • Alacsony kalóriatartalmú édességerősítés
    |
  • Jól illik joghurthoz
    |
  • Könnyen csorgatható
    |
  • Jó sütéshez

AI által generálva 2012 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Daniel

Ellenőrzött vásárlás
Ízletes, de nem éppen csoki íze van, de amúgy nagyon közel van, főleg, hogy nincs benne kalória. Próbáld ki fagylalttal és banánnal.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

cryst_nikolka

Ellenőrzött vásárlás
A vélemények alapján nagyon nem szívesen rendeltem meg ezt a terméket. Megrendeltem, hat hónapja szinte érintetlenül beteszik a hűtőbe, mert sajnálom, hogy pénzt dobok a kukába. Mint már említettük,
Vélemények Magyarországon (318)
Ellenőrzött vásárlások (1772)
Pozitív (1654)
Negatív (335)
Vélemények más országokban (1694)
  • sisisisisi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    kiváló galuskához/palacsintatésztához, a kásához is, és még palacsintához is :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Maks

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Jó ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viki

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Egyszerűen nagyon finom, cukormentes is. Mi már többször újra vásároltuk
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sciroppo al cioccolato

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    nagy kiváló helyettesítő termék édes joghurtokhoz és fehérje-jégkrémekhez, kitűnő feltét
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vendis

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    A termék nagyon meglepett, főként ízben: kiváló, nyugodtan lehet fogyasztani cukroktól való félelem nélkül. Bátran ajánlom banános és fehérjetartalmú palacsintákhoz—fantasztikus!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alecs L.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Ez egy jó helyettesítő, különösen azok számára, akik kalóriadeficitben vannak, és minden bevitelüket nyomon követik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bartek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • diana

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Jó, semmi különleges, de jobb a vaníliás (egyéni ízlés) ??????
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még