Vélemények - ZERO Cookies & Cream szirup - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ZERO Cookies & Cream szirup egy alacsony kalóriatartalmú szirup, amely bármilyen édes ételhez illik. Cukormentes, zsírmentes és alacsony kalóriatartalmú, így ideális a különböző alacsony kalóriatartalmú diéták részeként, ha nem szeretnéd megvonni magadtól az édes ízt. Tökéletes gofrihoz, palacsintához, zabkásához és bármilyen desszerthez, amelyet új ízjegyekkel szeretnél gazdagítani.

1 990 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ZERO Cookies & Cream szirup - GymBeam

4
Értékelési átlag 675 értékelésből
(406 értékelés)
(79 értékelés)
(46 értékelés)
(35 értékelés)
(109 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények nagyrészt megoszlanak, de sok vásárló, aki szereti, dicséri a közeli Oreo-keksz ízt, a sűrű, krémes állagot, valamint a sokoldalúságot palacsintában, zabkásában, joghurtban és kávéban, gyakran kevés vagy semmilyen kellemetlen utóíz mellett. Ugyanakkor egy jelentős csoport túl savanyúnak és vegyszeresnek találja az ízét, és néha kellemetlen állagként írja le, vagy akár olyan problémákról is beszámol, hogy nem keveredik el jól.

  • Oreo-ízt idéz
    |
  • Sűrű, krémes állag
    |
  • Remek sütéshez
    |
  • Kevés vagy nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sokoldalú felhasználás
    |
  • Kellemes édesség

AI által generálva 675 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Beatrice

Ellenőrzött vásárlás
Az ár, a teljesítmény, a termék és a szállítás nagyon jó. Remek bolt. Mindig örömömre szolgál.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alex

Ellenőrzött vásárlás
Talán ha egy másik ízt vennénk, jobb lenne, a szósz szuper jól néz ki és finom az állaga, de az íze teljesen borzalmas, fff savanyú, és 4 másodperc után robbanásszerűen érezhető a kémiai édesség.
Vélemények Magyarországon (123)
Ellenőrzött vásárlások (586)
Pozitív (528)
Negatív (144)
Vélemények más országokban (552)
  • Bartek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • diana

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Hasznosnak találta a véleményt?
  • VB

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Még nem teszteltem, de fantasztikusan néz ki.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Teo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Kezdetben azt vártam, hogy sűrűbb lesz a textúrája, egy kicsit vizesnek érzem, de nem zavar. Nagyon jó az íze, különösen zabkásába vagy joghurtokba használom. Nagyon nagyra értékelem ennek a szószcsaládnak a csomagolását, mert elősegíti a tartalom teljes kiürítését, és nincs olyan helyzet, amikor rázni kellene a flakont, mivel a falán vagy az alján nem marad meg a tartalom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jimarm

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    az én kedvencem az öntetben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • TomasSeky

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Jó étvágyat, és nagy, kiváló minőségű terméket.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nwm

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 15.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bmb

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 15.

    Nagyon finom és ízletes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ACS

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 15.

    Elmegy egynek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • I.B.B.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 14.

    finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még