Vélemények - Multivitamin Yummies - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Multivitamin Yummies finom gumicukor háromféle ízletes gyümölcsízben. A tápláló gumicukrok 9 esszenciális vitamint tartalmaznak, amelyeket cinkkel és jóddal vannak kiegészítve. Ez az édes finomság mindennapos élménnyé teszi az egészségről való gondoskodást.

2 690 Ft(45 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Multivitamin Yummies - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 699 értékelésből
(632 értékelés)
(43 értékelés)
(16 értékelés)
(5 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban azért dicsérik ezeket a gumivitaminokat, mert nagyszerű az ízük, kellemes a rágásuk, és egyszerű a napi rutinjuk. Sokan megemlítik, hogy szórakoztató alternatívát jelentenek a tablettákkal szemben, segítik őket a következetességben, és egyesek arról számolnak be, hogy olyan előnyöket tapasztaltak, mint a jobb immunitás, energiaszint, a köröm és a haj állapota. Összességében a visszajelzések rendkívül pozitívak, csupán néhányan részesítenék előnyben más ízeket, vagy jeleznek eltérést a napi adaggal kapcsolatos elvárásaikhoz képest.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Könnyű napi rutin
    |
  • Gumi/kaucsukos rágóérzet
    |
  • Tablettanyelés nélkül
    |
  • Az immunitás támogatása
    |
  • Jó energiatapasztalat

AI által generálva 699 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петрана

Ellenőrzött vásárlás
Nagyon szeretem – ez egy viszonylag új GymBeam termék, de biztos vagyok benne, hogy újabb sláger lesz. Már vagy egy hete használom és több energiát érzek, és javul a bőröm állapota! A tabletták ízét
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Adina

Ellenőrzött vásárlás
Sziasztok.A honlapon feltüntetett tápanyag-összetétel 2 zselére, a dobozon pedig 4 zselére vonatkozik.Melyik információ a helyes? Köszönöm.
Vélemények Magyarországon (207)
Ellenőrzött vásárlások (655)
Pozitív (688)
Negatív (8)
Vélemények más országokban (492)
  • Ladislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 30.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    A gumicukor tele van vitaminokkal, amelyek szinte megkülönböztethetetlenek a hétköznapiaktól. Nagyon függőséget okoznak, ezért be kell tartani az ajánlott napi kb.4 maci adagot. Mindenesetre a teljes kiszerelés vitamintartalma olyan, hogy az ember ne adagolja túl, de azt biztos nem kockáztatnám meg, hogy egy mozdulattal elfogyasszam a teljes csomagot. A medvék kellemesen édesek, de nem túl édesek, nagyon finomak, puhák és olvadnak a nyelven. Az összetétel szerint minimális zsírt és cukrot tartalmaznak. Ez a fajta vitamin a legmegfelelőbb olyan gyermekek számára, akiknek általános problémáik vannak a tabletta szedésével. Még élvezni fogják ezeket a multivitaminokat, és én is kérni fogom őket.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kaja

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 29.

    Értékelem, hogy végre adhatok valamit az edzőteremből a gyerekeknek. Amikor hozzám jönnek a csomagok, mindig szomorúak, de most már rendszeresen a kosaramban van ez az apróság. A klasszikus jojót fincsire cseréltük, azonos állagúak és felismerhetetlen ízük van. Az pedig, hogy vitaminokat tartalmaznak, nagy bónusz, hiszen a Gymbeamtől származik, a gyerekek igazi táplálékkiegészítőnek veszik, és a jelzett módon használják, nem pedig 10 percen belül elfogyasztott haszontalan gumicukorkákként. Szóval köszönöm ezt a rendkívüli táplálékkiegészítőt, ami vitaminpótló és egyben tanít is valamit :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Evelin

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 23.

    Íze mint a Haribo. Az egész család kedvence lett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Timi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 11. 23.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    Sokkal puhább mint a Haribo. El lehet harapni, édesség helyett is szoktam enni. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kristína

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 15.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    az ára és az íze remek, az íze olyan, mint a gumicukor, nem túl édes, mindenképp ajánlom és rendelni fogok még ;)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Klaudi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 11. 12.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    az íz és az ár a legjobb, a multivitamin mindig jó választás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Thinkleet

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 11. 04.

    Naponta szedem őket, és amellett, hogy jótékony hatással vannak rájuk, az ízük is kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsanett

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 10. 23.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    Finom és egészséges. Nehéz megállni, hogy ne egyem meg rögtön az egész dobozzal. :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barbora

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 10. 21.

    Nagyon jó ízű.. Mindenképpen ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katarína

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 10. 21.

    Ízesítés: orange lemon cherry
    Nem igazán hittem, hogy igazi gumimaci íze lehet, de ismét kellemes meglepetés ért. Még azt is mondhatom, hogy talán egy kicsit jobban is, mert nem olyan édesek, mint a klasszikusok, és pluszként eszek néhány vitamint is:)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még