Vélemények - Multivitamin Yummies - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Multivitamin Yummies finom gumicukor háromféle ízletes gyümölcsízben. A tápláló gumicukrok 9 esszenciális vitamint tartalmaznak, amelyeket cinkkel és jóddal vannak kiegészítve. Ez az édes finomság mindennapos élménnyé teszi az egészségről való gondoskodást.

2 690 Ft(45 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Multivitamin Yummies - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 698 értékelésből
(631 értékelés)
(43 értékelés)
(16 értékelés)
(5 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban azért dicsérik ezeket a gumivitaminokat, mert nagyszerű az ízük, kellemes a rágásuk, és egyszerű a napi rutinjuk. Sokan megemlítik, hogy szórakoztató alternatívát jelentenek a tablettákkal szemben, segítik őket a következetességben, és egyesek arról számolnak be, hogy olyan előnyöket tapasztaltak, mint a jobb immunitás, energiaszint, a köröm és a haj állapota. Összességében a visszajelzések rendkívül pozitívak, csupán néhányan részesítenék előnyben más ízeket, vagy jeleznek eltérést a napi adaggal kapcsolatos elvárásaikhoz képest.

  • Nagyszerű íz
    |
  • Könnyű napi rutin
    |
  • Gumi/kaucsukos rágóérzet
    |
  • Tablettanyelés nélkül
    |
  • Az immunitás támogatása
    |
  • Jó energiatapasztalat

AI által generálva 698 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петрана

Ellenőrzött vásárlás
Nagyon szeretem – ez egy viszonylag új GymBeam termék, de biztos vagyok benne, hogy újabb sláger lesz. Már vagy egy hete használom és több energiát érzek, és javul a bőröm állapota! A tabletták ízét
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Adina

Ellenőrzött vásárlás
Sziasztok.A honlapon feltüntetett tápanyag-összetétel 2 zselére, a dobozon pedig 4 zselére vonatkozik.Melyik információ a helyes? Köszönöm.
Vélemények Magyarországon (207)
Ellenőrzött vásárlások (655)
Pozitív (688)
Negatív (8)
Vélemények más országokban (491)
  • Flavia

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 17.

    Jó lesz az ízlése szerint
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    finom gumi vitaminok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Narics

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    teszi a dolgat, nem csak finom, hanem mukodik is, eleg nehez megallni, hogy az ember ne egyen belole csak az ajanlott mennyiseget.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andris

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    Finom, színes, gyerekek is szívesen fogyasztották.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • A

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    Nagyon jó, nincs szintetikus íze. Ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sae

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 16.

    szuper vitamin, amikor az ember fut, és nem preferálja a tablettákat. remekül ízlik, jó egyensúly az édesség és az enyhe savasság között
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • matteo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    főleg fantasztikus
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Az ízre szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • albe

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Nagyon jók
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még