Vélemények - Thor - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Thor egy komplex edzés előtti formula mindenkinek, aki a legtöbbet szeretné kihozni az edzéseiből, és a határain túl szeretne teljesíteni. Számos funkcionális összetevőt tartalmaz, köztük koffeint, amely segít növelni az éberséget, az állóképességi teljesítményt és javítja a koncentrációt. Emellett megtalálható benne a szinefrin is. Jól oldódó por formájában kapható.

5 990 Ft(28 524 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Thor - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 1320 értékelésből
(943 értékelés)
(185 értékelés)
(86 értékelés)
(43 értékelés)
(61 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények összességében nagyon pozitívak: a legtöbb felhasználó szerint a Thor egy erős edzés előtti készítmény, amely gyorsan fokozza az energiát, az erőt és az izompumpot, gyakran már kb. 10–30 percen belül. Sokan számolnak be jó állóképességről hosszú edzések során, valamint jobb koncentrációról, miközben olyan ízeket, mint a görögdinnye és az eper-kivi, gyakran dicsérnek az ízükért és a könnyű keverhetőségükért. Néhányan viszketést vagy bizsergést említenek, illetve azt, hogy előnyös az adagolást beállítani.

  • Erőteljes energiafokozás
    |
  • Jó pump és véráramlás
    |
  • Gyors kezdet az edzéshez
    |
  • Erőt és fókuszt javít
    |
  • Jó állóképesség
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1320 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Filip

Ellenőrzött vásárlás
Szóval az újévi akció alatt rendeltem a thorát kb 8.95 €-ért, gondoltam kipróbálom hátha csinál valamit, pedig sok embertől hallottam, hogy nem sok... de kellemesen meglepődtem, nem az nem hardcore,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

bucket

Ellenőrzött vásárlás
Olyan ember vagyok, akinek az edzés előtti táplálékkiegészítők nem adnak "varázslatos" hatást, csak megszüntetik a fáradtságot. Ez a kiegészítő használatakor is így van, megállítja a fáradtságot, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (235)
Ellenőrzött vásárlások (1062)
Pozitív (1211)
Negatív (106)
Vélemények más országokban (1085)
  • 467

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 02. 15.

    Ízesítés: görögdinnye
    Jó, de én a koffeinmentes változatot szeretném
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Siska

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 02. 15.

    Ízesítés: eper-kiwi
    De először azt hittem, hogy allergiás reakcióm van és viszket az egész testem, a szívem hihetetlenül kalapált, és zsibbadást és bizsergést éreztem a végtagjaimban, és remegett a kezem. 2. amikor valahogy magamhoz tértem, úgy teljesítettem, mint a mennydörgés, így végül a célnak megfelelt, ezért nem adok teljesen rossz értékelést.De tudom, hogy nem fogom újra használni, mivel úgy éreztem magam, mint mielőtt szívrohamot kaptam volna. Mindenképpen jó ötlet először elolvasni a véleményeket
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • AAA

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 02. 15.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Szinefrin tartalma miatt van akinek a nyelvét, száját égeti, irritálja
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gregor

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 11.

    Ízesítés: citrom-lime
    Ízletes és meglepően sok pozitív energiát ad
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kozipwo

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 27.

    Ízesítés: görögdinnye
    Ennyiért bomba, remek stimuláció és koncentráció, egyetlen hátránya, hogy az íze nagyon savanyú és viszkető, de túl lehet élni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hrvnrb

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 27.

    Ízesítés: zöldalma
    A zöldalmás ízlik, érzem a különbséget, több erőm van edzés közben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tudor

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 26.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Hányingert okoz, főleg a kivi eper íze, de energiát tekintve ez ad egy keveset, nem haszontalan, de annál jobb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martina V.

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 25.

    Ízesítés: eper-kiwi
    A stimuláns nagyon jó, működik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • .

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 25.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 01. 24.

    Ízesítés: görögdinnye
    Ha egy jó edzés előtti edzést keresel jó áron, akkor ez neked való. Amikor felteszem 20 percre és semmi, akkor az ember azon töpreng, hogy működik-e?? De 20-30 perc alatt teljesen megváltozik a világod, elpusztíthatatlannak és erősnek fogod érezni magad, mint Hulk. Úgy vezetsz, mint egy motoros egér, és a pumpa is irreális. 2 órát voltam konditeremben és akkor is több dolgot sikerült otthon csinálni mint egy hét alatt :D. Az íze nem túl jó, de meg lehet inni. Nekem egy felső és ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még