Vélemények - Rizsfehérje - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A rizsfehérje a növényi alapú fehérjeporok közé tartozik, és alacsony cukortartalmával tűnik ki. Ez egy rizshidrolizátum, amely ízesítéstől függően akár 79%-os fehérjetartalommal is büszkélkedhet. Ennek köszönhetően segíthet hatékonyan fedezni ennek a makrotápanyagnak a bevitelét. Ez a fehérjepor remek ízű, ha edzés utáni fehérjeturmixként fogyasztjuk, vagy hozzáadhatjuk zabkásákhoz, smoothie-khoz, desszertekhez és egyéb ételekhez, így könnyedén növelhetjük azok fehérjetartalmát.

6 990 Ft(6 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Rizsfehérje - GymBeam

3.9
Értékelési átlag 275 értékelésből
(149 értékelés)
(49 értékelés)
(19 értékelés)
(17 értékelés)
(40 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés kifejezetten pozitív. Az ügyfelek nagyon könnyű emésztést és gyomorkímélő élményt említenek, különösen a tejsavóhoz (whey) képest, emellett jó oldhatóságot tapasztalnak, kevés vagy semmilyen habképződéssel. Az ízt gyakran elfogadhatónak vagy enyhének írják le, különösen a csokoládé- és vaníliaíznél. Sokan továbbá értékelik a glutén- és laktózmentes használhatóságot, valamint a turmixokban selymes állagot és az egyszerű keverhetőséget.

  • Kíméletes a gyomor számára
    |
  • Jól keverhető
    |
  • Kevés vagy semmilyen hab
    |
  • Enyhén kellemes, elfogadható íz
    |
  • Glutén- és laktózmentes
    |
  • Selymes turmixokhoz

AI által generálva 275 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Fanni

Ellenőrzött vásárlás
Minden allergén anyagra, amire csak lehet, érzékeny vagyok, illetve érzékeny emésztőrendszerem van. Sokáig tartott, mire kitapasztaltam, hogy a rizsfehérje a számomra jó választás. Akciósan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Bence

Ellenőrzött vásárlás
Mikor először megkóstoltam rám tört a nosztalgia. Azonnal eszembe jutottak a régi szép idők, mikor még kisgyerekként önfeledten szórakoztam a játszótéren, ültem a homokozóban és markolót formálva
Vélemények Magyarországon (84)
Ellenőrzött vásárlások (202)
Pozitív (217)
Negatív (58)
Vélemények más országokban (191)
  • Adela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 08. 23.

    Ízesítés: vanília
    Nem tudom, hogy a növényi fehérjéknek ilyennek kell lenniük, de borzalmasak mind ízben, mind állagban. Megemlítem, hogy először próbálkoztam növényi fehérjékkel. A termék nagyon poros, az íze émelyítő. A terméket az első fogyasztási kísérlet után kidobtam. Én már nem rendelek ilyesmit.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csili

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 17.

    Ízesítés: csokoládé
    Sajnos megint hülye voltam, nem olvastam el a véleményeket róla! ÉN HIBÁM!!! Hát nagyon nem jó az íze! Egyszer vettem már rizs fehérjét, ízesítetlen változatban (nem a GymBeam-től) és ritka sz@r volt. Mivel itt a csokis változatot rendeltem, bíztam benne jó lesz. Sajnos ugyanolyan sz@r, csak ez már barna is :D olyan, mint a kréta por, mindegy, hogy vízzel vagy tejjel kevered. A por nehezen oldódik, túl édes de mégis krétapor ízű (pedig eskü nem ettem krétát anno a suliban, de az biztos ilyen lehet :D ) Szóval nem ajánlom, csak az ára miatt vettem meg, de inkább kifizetem a drágábbat, de az legalább finom. Nem tudom ezt hogy fogom elfogyasztani, talán sütibe megpróbálom beleadagolni, ivásra nem alkalmas (számomra) A sima rizsed fehérja (másik gyártó) még mindig a szekrényemben porosodik, azt még sütibe sem lehet rakni, mert beton keménnyé teszi a sütit és ez a jellegzetes por íz nem tünik el. Most már tényleg olvasni fogok mindenről a véleményeket :S
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kristína

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 08. 09.

    Ízesítés: vanília
    Sok-sok fehérjét kipróbáltam, a vanília íz mindig "biztos", ami enyhe, kicsit édeskés ízű és bármilyen gyümölccsel kombinálható. De ez komolyan ihatatlan. Durva íze van, büdös, állandóan libabőrös. Olyan az íze, mint valami elrontott mesterséges, mégis borzasztóan édes. Még be sem fejeztem az első adagot, valószínűleg minden a szemetesbe kerül. NEM AJÁNLOM!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Оризов протеин

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 08. 06.

    Ízesítés: vanília
    Borzasztó ízű, nem oldódik jól, és kemény magjai vannak. Megbántam, hogy megvettem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anze

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 26.

    Ízesítés: vanília
    Rendes íz, jó, közepes hab, nem jó az oldódás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • F

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    Pénzkidobás számomra, a csokoládé íze ihatatlan.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Victoria

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 04.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A fehérjét (ízesítetlen) használom a házi kenyerem sütéséhez (teljes kiőrlésű liszttel kombinálva), és elég jól sikerül. Nem kóstoltam még hozzávalók nélkül, de az illata nem különösebben kellemes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ggacliche

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 07. 03.

    Ízesítés: vanília
    Jelenleg ez a legfinomabb fehérjepor, amit próbáltam. Nem túl édes, és ami a legfontosabb, nem érzem az állagát
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radek Zegermacher

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2022. 06. 28.

    Ízesítés: csokoládé
    Kiváló fehérje azoknak, akiknek problémái vannak az emésztéssel vagy a tejfehérjével, tökéletes, nekem megfelel. Pohárban kanállal keverhető. Kóstolni semmi extra, de semmi szörnyű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viktoria

    Ellenőrzött vásárlás

    2022. 06. 17.

    Ízesítés: vanília
    Mint itt többen írták poros íze van,napi 1-2x szoktam inni, de nehezen megy le nekem is. Vizet utána mindig kell innom,elhasználom mert úgy érzem energizál és a vanília bejön viszont biztos hogy nem veszem újra és várom hogy elfogyjon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még