Vélemények - ReCharge gél - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A ReCharge gél egy energiagél praktikus csomagolásban állóképességi sportolók számára. Alapja az izomaltulóz, egy glükózból és fruktózból álló diszacharid. Ezenkívül taurint tartalmaz, amely az energiaitalok gyakori összetevője. Ideális futók, kerékpárosok és más állóképességi sportolók vagy túrázók számára.

590 Ft(7 867 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ReCharge gél - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 271 értékelésből
(203 értékelés)
(37 értékelés)
(19 értékelés)
(8 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban azt emelik ki, hogy a GymBeam Recharge energia gél gyors, stabil energiát biztosít, amely hosszú futások, kerékpározás és igényes edzések során órákon át kitart. A legtöbb értékelő szerint kíméletes a gyomor számára, és akár edzés közben is jól használható. Az ízét ismételten kellemesnek és gyümölcsösnek írják le, gél állaggal, emellett a visszazárható, szivárgásmentes tasak kiemelkedően praktikus az utazáshoz.

  • Gyors, stabil energia
    |
  • Kíméletes a gyomor számára
    |
  • Nagyszerű gyümölcsös íz
    |
  • Kellemes gél állag
    |
  • Visszazárható, szivárgásmentes
    |
  • Hasznos állóképességhez

AI által generálva 271 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Ladislav

Ellenőrzött vásárlás
Volt alkalmam megkóstolni hasonló zseléket a Nutrendtől, ami már régóta kínálja őket. Örültem, hogy a GymBeam egy hasonló termékkel jelent meg. Ritkán használom, de remek energiabiztosítás arra az
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
használhatatlan sportteljesítmény közben, iszonyatos fedő, amit izzadt kézzel nem lehet kinyitni
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (40)
Ellenőrzött vásárlások (251)
Pozitív (256)
Negatív (12)
Vélemények más országokban (231)
  • Triguy

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 07. 30.

    Ízesítés: zöldalma
    Ízletes gél nagyon praktikus csomagolásban. A hosszú biciklizések során felszerelésem nélkülözhetetlen eleme. 2 vagy 3 gél elég néhány órás edzéshez izotóniás ital mellett, nem foglalnak sok helyet és adagonként közel 30g szénhidrátot tartalmaznak, ami ideális "mindent egyszerre" adag. Legjobban a zöldalmát szerettem, gyerekkorom kedvenc íze :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bianka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 07. 27.

    Ízesítés: zöldalma
    A zöldalmásba több nagyobb cukor db-kal találkoztam. Nem volt épp kellemes össze rágni :( ajándék termék kipróbálásra elmegy.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucka

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 21.

    Ízesítés: szeder
    A praktikus energiazselécsomag azonnali energiát biztosít utazás vagy sportolás közben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vali

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 03.

    Ízesítés: zöldalma
    Volt lehetőségem megkóstolni a Nutrend hasonló géljeit, és nagyon örültem, hogy a GymBeam is egy hasonló termékkel jelent meg. Ritkán használom, de remek árambiztosítás arra az esetre, ha a tervezettnél hamarabb fogyna el. Kicsi, rendkívüli csomagolás minőségi zárással, nem áll fenn a veszélye, hogy a táskába szivárogjon. Túrázáshoz vagy kerékpározáshoz csak dobjon egy táskát a zsebébe. Palatinózt tartalmaz, így ideális és stabil energiaforrás. Azonnal érzi az energiát, és több órán át tart. Nagy előnye, hogy nem terheli az emésztést, így edzés közben is használhatom a gélt. Íze kellemes, édes, de nem túl édes. Az állaga zselésszerű, pont olyan, mint amire számítottam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dóra

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 28.

    Ízesítés: zöldalma, szeder
    Lehetőségem volt megkóstolni a Nutrend hasonló zseléit, amik már régebb óta vannak kínálatban.Örültem, hogy a GymBeam is előállt egy hasonló termékkel. Nem használom gyakran, de nagyszerű alternatíva az energiaptólásra, hirtlelen elfogyna az energia. Kiváló és praktikus a csomagolása. Nagyon praktikusan le lehet zárni, biztosan nem folyik ki a táskában. Túrázáshoz vagy biciklizéshez tökéletes, táskába és zsebbe is rakható. Palatinózt tartalmaz, így ideális és stabil energiaforrás. Azonnal érezd az energiát, és több órán át tart. Nagy előnye, hogy nem terheli az emésztést, így edzés közben is használható a gél. Az íze kellemes, édes, de nem túl édes. Az állaga pontosan olyan, mint amire számítottam, gélszerű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • alin

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 27.

    Volt alkalmam megkóstolni a Nutrend hasonló, nagyon régen kapott géljeit. Nagyon örültem, hogy a GymBeam egy hasonló termékkel jelent meg. Ritkán használom, de remek árambiztosítás arra az esetre, ha a tervezettnél hamarabb fogyna el. Remek kis csomag minőségi zárással, nincs veszélye annak, hogy a táskába szivárogjon. Túrázáshoz vagy kerékpározáshoz csak dobjon egy táskát a zsebébe. Palatinózt tartalmaz, így ideális és stabil energiaforrás. Érezze azonnal az energiát, és órákig tart. Nagy előnye, hogy nem terheli az emésztést, így edzés közben is használhatom a gélt. Íze kellemes, édes, de nem túl édes. Az állaga gélszerű, pont olyan, mint amire számítottam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 22.

    Ízesítés: szeder
    0 ajánlat
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denisa

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 20.

    Ízesítés: szeder
    Az a fajta ember vagyok, akinek nagyon nagy problémái vannak az energiával és általában az alvással. Ezért vettem ezt a terméket, hogy lendületet adjak edzés előtt. A Thorral kapcsolatos tapasztalataim után nem is várhattam volna ennél durvábbat. Számomra ez a termék túl édes. Két napra kellett osztanom a táskát, mert már nem tudtam. Adott némi energiát, de körülbelül 30 percig tartott a gyakorlat. Szóval számomra ez a termék valószínűleg nem lesz jó, de lehet, hogy valakinek megtetszik, és több energiát ad. Tisztában vagyok vele, hogy az egész zacskót meg kellene "megennem", de én személy szerint nem adnám oda.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zoltán

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 12.

    egy kimerítő edzés előtt fogyasztottam el, hihetetlenül segített a feladatok végrajtásában
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pantea Claudiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 01.

    Ízesítés: szeder
    Jó ízű, könnyen fogyasztható és tényleg működik. Bravó!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még