Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 796 értékelésből
(593 értékelés)
(84 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 796 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (122)
Ellenőrzött vásárlások (562)
Pozitív (713)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (674)
  • Jan

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 20.

    Először próbáltam ki ezt a fehérjét. Eddig valódi tejsavót használtam. Ennek tökéletes az íze, bár a sós karamell íze miatt aggódtam. Nagyon ízlik. 10 euróval drágább, mint az igazi, de megéri. Hiszen az izolátum valahol máshol minőség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 12. 18.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró, sós karamell, eperkrém, ízesítetlen, vanília fagylalt
    Szuper, végre egy fehérje amit a laktózérzékenyek is fogyaszthatnak. Az ízvilága is nagyon finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mihai

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 12. 15.

    Testvérek, hogy az ördögben van ebben a fehérjében 90% fehérje az ízesítetlen változatban és 86% az ízesített változatban, és a 30 gr-os adagban azt mondjátok, hogy 22,5 gr fehérje van?Számításaim szerint 27 grammnak kellene lennie. fehérje 30 gramm ízesítés nélküli termékváltozatban és 25,8 gramm fehérje 30 gramm ízesített változatban...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vlad

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 12. 02.

    jó ízek, kiváló minőség, ajánlom mindenkinek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Attila

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 27.

    Csoki-mogyoró ízben rendeltem, nem csalódtam benne, sőt. Kevésbé édes, mint vártam ami számomra előny, mert így nem olyan émelyítő. A mogyoró a dominánsabb íz benne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • antihero

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 11. 21.

    A fehérje íze egész jó (csokis mogyoró), egyáltalán nincs olyan érzésem, hogy homokot innék. Ezenkívül nem habzik, mint a többi GymBeam termék. Amit én érzek, az a hülye csomagolás, a 2 kg-os zacskó kb fél méter magas, szóval nehéz kibújni belőle, főleg ha csak a csomag alján van, így valószínűleg egészben be kell másznom. . És amikor kinyitsz egy új csomagot, a púder már csak a felénél van, tehát egyáltalán nem kellene ilyen magas csomag. A zárás sem jó (ziplock stílusú), nehezen zárható a rendszer, egyáltalán nem olyan egyszerű, mint a többi visszazárható zacskón. És ha repedés kerül oda, először meg kell tisztítani. És meg kell tisztítani. Ami a repedés minőségét illeti, nehéz megmondani, hogy milyen minőségű, csak remélni kell, hogy jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adrienn

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 18.

    jól oldódik és finom az ízé tejjel ideálisabb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fit

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 12.

    Váltakoztam más márkájú izolátumokkal, de ez az egyik legjobb minőség, ízletes és TOP ár/minőség arány. Továbbra is maradok ennél, nagyon jó a sós karamell és a vanília. Kár, hogy nincs több íz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Magdi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 07.

    Az izolátumok nagyon jó minőségű fehérjék, bár a homokosság kicsit érezhető a nyelven, de semmi vészes, meg kell szokni... Mindenképpen ajánlom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ionela

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 06.

    Nagyon szeretem és magas a fehérjekoncentrációja. Azt ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még