Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 797 értékelésből
(594 értékelés)
(84 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 797 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (122)
Ellenőrzött vásárlások (562)
Pozitív (713)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (675)
  • topka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    legjobb fehérje a GymBeam-től szerintem
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • LYK

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 19.

    Pár hónapja használom a csokoládé-mogyorós fajtát. Íze kifejezetten jó. Viszonylag könnyen oldódik, ha rendesen elkevered.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • antonio

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    nagyon finom és könnyen iható
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan Maric

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 19.

    Az én ajánlásom  
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kotsos

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    10/10
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jacopo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    kiváló fehérjék és nagyon jó íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matteo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    kiváló termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Amelia

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Minden stimmel, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még