Vélemények - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Pure IsoWhey egy prémium tejsavó izolátum, legalább 81% fehérjetartalommal, alacsony zsírtartalommal, cukorral és laktózzal. Ez ideális választássá teszi bárki számára, aki hatékonyan szeretné támogatni az izomnövekedést és fenntartást.

14 990 Ft(14 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Értékelési átlag 802 értékelésből
(598 értékelés)
(85 értékelés)
(41 értékelés)
(23 értékelés)
(55 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlói értékelések összességében erősen pozitívak ehhez a laktózmentes tejsavó-izoláthoz: a legtöbben kiemelik a kiváló fehérjetartalmat, a shakerben való jó keverhetőséget, valamint kellemes ízt, például vanília fagylaltot, sós karamellt és csokoládés mogyorót. Sokan azt is jelzik, hogy jól emészthető, nincs puffadás, és nincs kellemetlen tejíz. Kisebb arányban ugyanakkor megemlítik, hogy a batch-ek között változhat az íz vagy a formula, illetve időnként szemcsésséget, erős édességet vagy extra habosodást tapasztalnak.

  • Laktózmentes tolerancia
    |
  • Egyszerű shakeres keverés
    |
  • Kellemes ízprofil
    |
  • Nem jelentkezett puffadás
    |
  • Jó emészthetőség
    |
  • Magas fehérjetartalom

AI által generálva 802 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Peter

Ellenőrzött vásárlás
Sok megjegyzés az ízre és az oldhatóságra vonatkozik, és nem habzik se ide, se oda. Ha fehérjét keverünk egy klasszikus shakerben, akkor semmi gond, nem tudom, nagyon kedvesek ezek a modern "menő
A termék leghasznosabb negatív értékelése

David Dragomir

Ellenőrzött vásárlás
Kiváló terméke volt, egészen addig, amíg úgy döntött, hogy tönkreteszi. Sőt, káposzta legyen belőle. Sok szempontot változtatnak a címkén, kezdve attól, hogy már nem laktózmentes, egészen addig, hogy
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (123)
Ellenőrzött vásárlások (563)
Pozitív (714)
Negatív (78)
Vélemények más országokban (679)
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    A reggeli proteinpalacsintámba szoktam csempészni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Az istenek nektárja. Minden nap egy kupa, az orvost távol tartja (meg a kéregetoket is). Ha azt akarod, hogy biztonságban legyél a Repont flakon visszaváltáskor a brazilok támadása ellen, ezt kell inni, és súlyokat emelgetni. Pár hónap, és még lehet visszatér apád is, aki 10 éve leszaladt cigiért a boltba. ✓ Plusy: A sós karamellt egyenesen az istenek hozták az Olümposzról. Egy liter tejbe bevágok 2-3 adaggal, és el vagyok egy darabig mint a befott. : ) ✗ Mínusy: Ha úgy rázod mint az adóellenort amikor házhoz jon, hajlamos kicsit habzani, de rakd félre egy 5-10 percig és eltunik a hab róla. Vagy szurcsold ki, ahogy mondani szokták, az élet habos oldala.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Finom: ) ✓ Plusy: Könnyen elkészíthető, finom ízre is, ✗ Mínusy: Nincs
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Könnyen oldódó nagyon finom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Tiszta fehérje, jó ízű, annak ellenére, hogy „sós karamell”, inkább „vaníliára” emlékeztet, mindazonáltal elégedett vagyok ✓ Pluszok: Alacsony kalóriatartalmú, magas fehérjetartalom ✗ Mínuszok: Nincs negatívum, amit érdemes lenne megemlíteni, kivéve az ízben és a leírásában mutatkozó enyhe eltérést
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Jól oldódik. A savanyított tejben nincs további íz, de a friss tejnek enyhén sós íze van. ✓ Pluszok: Nincsenek mesterséges ízesítők. ✗ Mínuszok: Enyhén sós íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Az íze kissé gyenge, de nincs kifogásom; a lényeg, hogy legyen benne gyarapodás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Top ✓ Pluszok: Top ✗ Mínuszok: Top
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pazaruvaj.com

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Pazaruvaj.com

    Örömmel tölt el, hogy elégedett vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még