Vélemények - Protein Porridge fehérjés zabkása 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az édesítőszeres fehérjés zabkása nagyrészt zabpehelyből és tejsavókoncentrátumból áll. Ennek köszönhetően akár 24 g fehérjét is tartalmaz adagonként, ízesítéstől függően. Rostforrás és alacsony cukortartalmú, így ideális egészséges reggeli vagy uzsonna. 

4 690 Ft(4 690 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Protein Porridge fehérjés zabkása 1000 g - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 625 értékelésből
(453 értékelés)
(78 értékelés)
(30 értékelés)
(19 értékelés)
(43 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A fehérjés zabkása értékelései többnyire nagyon pozitívak. Sok vásárló dicséri az ízletes ízeket, a laktató hatást és a gyors, egyszerű elkészítést vízzel vagy tejjel; gyakran arról számolnak be, hogy rázás után vagy pihentetés után sincsenek benne csomók. Jól illeszkedik a mindennapi reggeli rutinokba, akár útközben is. A leggyakoribb hátrány az ízváltozatok közötti eltérés, illetve néha a textúra vagy az édesség nem tetszése.

  • Remek íz
    |
  • Nagyon laktató
    |
  • Gyorsan elkészül
    |
  • Jól elkeverhető
    |
  • Tejjel is működik
    |
  • Egyszerű mindennapi reggeli

AI által generálva 625 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Brigitta

Ellenőrzött vásárlás
Csokisat rendeltem, teljesen rendben van, vízzel fogyasztom, és így is finom. Nem tudom segít e a korábbi kommentelőknek, vagy új vásárlóknak, de akinek az a kérdése, hogy a hozzá járó mérőkanállal
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Anghel

Ellenőrzött vásárlás
Az íze borzalmas, elsőre hihetetlenül édes, és lenyelés után érzed, hogy nagyon-nagyon keserűvé válik. Kipróbáltam tejjel hideg shake-ben, mikrohullámú sütőben melegen. Sajnos 1 kg kása a kukába
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (128)
Ellenőrzött vásárlások (511)
Pozitív (556)
Negatív (64)
Vélemények más országokban (497)
  • porridge

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    Ha a reggelid a zabkása, akkor ez a termék neked való.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    szerintem a banáníz nagyon jó, tervezem kipróbálni más ízeket is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • palo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    klasszikus reggeli banán kása semmi extra szuper fehérjék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jscob7

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    luxus
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • protein porridge

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    Nem az én ízlésem, ragacsos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Niki

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 17.

    Ízesítés: kakaó
    Ízletes, és szívesen megrendelném újra. Nem tudom, milyen problémájuk volt másoknak a konzisztenciával, de én forró vízzel öntöttem fel, és nagyon jó volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • porridge

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    szuper jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • milan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    minden okes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Оля

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    nagyon finom, gyors, reggelire szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petr

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 14.

    ízlésre önmagában is nagyon jó, ha megfelelő mennyiségű vizet öntesz bele, én mogyoróvajat és étcsokoládé darabokat is teszek bele.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még