Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1150 értékelésből
(972 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1150 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (767)
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 21.

    kivéve a mesterségesen édes ízt. Valóban az ajánlott adag fele, max 2/3-a kell 300ml vízben, egyébként nagyon nehezen iható, nagyon édes. mangó íz - maracuja
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 17.

    Nincs panaszom erre a termékre. Az íze teljesen tökéletes. De ami a minőséget illeti, mióta használom, látszanak az izmok, jól védettek :)
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 06. 10.

    Kiváló oldhatóság, remek íz, energiát ad, maximális elégedettség!!!
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zdenko1310

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 02.

    Remek íze van, vitaminokkal együtt energiát ad, a Green formula pedig kiváló.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 27.

    Finom alma. jó ízük van, megyek a mangóra :)
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fanusik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 23.

    Még nem próbáltam, szeretem a terméket, de én személy szerint nem bírom a koffeint és rosszul vagyok tőle, remélem kiadnak egy koffeinmentes verziót, és tesznek helyette másik aminosavat szabad formában
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Richard

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 23.

    Na, végre megyek edzőterembe! befejeztük az összetett aminokat.. ideje volt. Különös termék..nézd meg az összetételét..sokkal tisztább mint a csúnya aminox és ebben is van koffein..40mg ami 1 kávé szóval jó. Végül kicserélhetem a bcaa-ját aminokra. Az íze jól sikerült..legalábbis narancs..a többiért nem vállalom. Menő!
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bogdan

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 22.

    Nagyon jó termék főleg izomtömeg regenerációra, a maracuja mangó aroma pedig őrületes.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pišta

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 18.

    Az egyik legjobb felület a piacon, amit találtam, nem is tudom, mit javítanék ott. Kiváló mangó íz. Tényleg nagyszerű termék.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • 2Elo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 12.

    Mély benyomást tett rám. Valószínűleg egyetlen amináló pornak sincs ilyen összetétele. Szerintem az amino x el van temetve. Hihetetlen összetételű aminosavak, vitaminok... Amint megláttam, ki kellett próbálnom. Csak így tovább GymBeam, úgy látom, frissíti a népszerű termékeket a piacon, és remekül teljesít.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még