Vélemények - Protein Milkshake - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Protein Milkshake egy ízletes, azonnal fogyasztható ital, adagonként 25 g fehérjével. Alacsony zsírtartalma is tetszetős. Fogyaszthatod uzsonnára vagy a nap bármely szakaszában, hogy feltöltsd a fehérjékészleteidet.

590 Ft(2 360 Ft/ l)
890 Ft
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Protein Milkshake - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 411 értékelésből
(333 értékelés)
(47 értékelés)
(20 értékelés)
(4 értékelés)
(6 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagy többsége rendkívül elismerően nyilatkozik erről a kész, iható fehérje turmixról, amely desszerthez hasonló, valódi vanília- és csokoládéaromáival nyűgözi le őket. Gyakran említik, hogy krémes, és nem túl édes. Sokan szerint szinte semmilyen erőfeszítést nem igényel, mivel a palackban készen kapható, könnyen magukkal vihetik útközben, és segíti a jóllakottságot, valamint egyszerű napi rutint biztosít. Néhányan megjegyzik, hogy az ízlésbeli preferenciák eltérhetnek, illetve van, aki a csomagolás méretét, vagy alkalmanként az eltarthatósággal kapcsolatos aggodalmakat említi.

  • Desszertjellegű, finom íz
    |
  • Nem túl édes
    |
  • Nagyon laktató
    |
  • Készre iható
    |
  • Utazásbarát kényelem
    |
  • Kíméletes a gyomornak

AI által generálva 411 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Kika

Ellenőrzött vásárlás
Valószínűleg nem kellett volna ezt kóstolnom.. 1. teljesen brutális ízért, egyáltalán nem tudta, hogyan kell csinálni.. vanília kicsit édesebb, de így is kiváló.. 2. kár, hogy ez csak a ugyanaz a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Bartek

Ellenőrzött vásárlás
Ezek a turmixok régen egész jók voltak, de a műanyag palackok feladása a kartondobozok javára visszalépés; most már pohárba kell önteni. Ráadásul a minőségük romlott, és a tartalmuk két hónappal a
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (57)
Ellenőrzött vásárlások (367)
Pozitív (398)
Negatív (11)
Vélemények más országokban (354)
  • razvan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    szeretem
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • official.mikeee

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    nagyszerű csokoládé-kakaó íz, ideális uzsonnára vagy edzés után
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janča

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    Nagyon finom ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Casian

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 18.

    Ízesítés: csokoládé
    Az értékek rendben vannak, és az íze tényleg jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jacon

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    szuper finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sokratis.k

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Nagyon jó íz. Praktikus, mert fogyasztásra kész, és edzés után vagy a nap folyamán is kényelmes. Nem túl édes, és könnyen iható. Jó választás egy gyors fehérjeitalhoz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stefan Olah

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • milán

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    teljesen jó az állaga, könnyű inni és finom is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mary

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Biztosan újra megveszem, csodálatos, ajánlom, hogy nagyobb mennyiségben vegyétek meg.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Shake

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 16.

    Kiváló shake
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még