Vélemények - Micelláris kazein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A micelláris kazein az egyik leglassabban, hosszabb idő alatt felszívódó fehérjetípus. Éppen ezért ideális éjszakai fehérjének, amelyet lefekvés előtt fogyasztva minőségi fehérjével láthatod el a szervezetedet. A fehérje ugyanis hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához, valamint a csontozat egészségének megőrzéséhez. A micelláris kazein ráadásul finom ízzel és kiváló oldódással rendelkezik.

9 990 Ft(9 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Micelláris kazein - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 397 értékelésből
(278 értékelés)
(58 értékelés)
(28 értékelés)
(13 értékelés)
(20 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban a micelláris kazeint emelik ki megbízható „éjszakai fehérjeként”, amely támogatja a teltségérzetet és a kiegyensúlyozott emésztést; gyakran lefekvés előtt vagy gyors étkezés-helyettesítőként használják. A vélemények gyakran dicsérik az igen jó keverhetőséget, kevés vagy egyáltalán nincs csomóval, kellemes kakaó- vagy vaníliaízt, valamint a jó tolerálhatóságot puffadás nélkül. Összességében az értékelések nagyon pozitívak. Kiváló keverhetőség|||Nem keletkezik csomó, ha jól összekeveri|||Nagyszerű kakaóíz|||Jó teltségérzet-hatás|||Kíméletes az emésztéshez|||Étkezés-helyettesítőként is működik

  • Előfordulhat, hogy kicsit szemcsés
    |
  • Egyes ízek habosodhatnak
    |
  • A textúrára vonatkozó preferenciák eltérőek

AI által generálva 397 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Bianka

Ellenőrzött vásárlás
Az éjjeli fehérjéről mindig is azt gondoltam, hogy az csak a sportolóknak kell. Viszont eljött az az idő, hogy nagyon sűrű napjaim voltak és nem volt időm enni. Ekkor jutott eszembe, hogy vmi olyan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Richard

Ellenőrzött vásárlás
Nem ajánlanám ezt a legrosszabb ellenségemnek. A fehérje illata jó, legalább valami. Az íze undorító, feszült voltam, amikor megittam. Nem oldódik vízben, olyan, mintha homokot öntenénk egy shakerbe.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (77)
Ellenőrzött vásárlások (314)
Pozitív (361)
Negatív (33)
Vélemények más országokban (320)
  • A.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 06.

    Semleges, jó íz. Egy kicsit olyan, mintha tej lenne benne, és rendben van. Este használom, hogy teltségérzetet adjon.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ruslan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 05.

    Nagyszerű minden! Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kuba

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 05.

    Gute Eiweiße für die Nacht
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kjd

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 04.

    Rendben, a csokoládé egy kicsit mesterséges; a vanília sokkal jobb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 04.

    Nyugodt és éber.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Casian

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Ez jó a fagylalthoz, de a vanília íze egy kicsit mesterségesen hangzik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • miro

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Kitűnő az éjszakára, csak egy kicsivel tovább tartson a könnyítés.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • IMMI

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Ízesítés: csokoládé
    Szerintem teljesen rendben van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • p15k1n

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 02.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Руслан

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 02.

    Szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még