Vélemények - L-Glutamin TABS - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin tabletta az esszenciális aminosavat a glutamint tartalmazza. Ez utóbbi természetesen megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában leggyakrabban erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában fogyasztják.

Nincs raktáron
Várhatóan: 2026. 07. 05.
Becsült ár  6 990 Ft

Értesítést kérek, ha a termék újra elérhető lesz.

Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-Glutamin TABS - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 74 értékelésből
(63 értékelés)
(6 értékelés)
(5 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A glutamin tablettákhoz kapcsolódó értékelések többnyire nagyon pozitívak. Az ügyfelek arról számolnak, hogy érezhető segítséget nyújt az izomregenerációban, csökkenti a fájdalomérzetet, és javítja az edzési teljesítőképességet, gyakran akkor, amikor naponta, illetve az edzések körül szedik. Sokak szerint emellett jól tolerálható, és nem tapasztalnak mellékhatásokat. A leggyakoribb gyakorlati hátrány a tabletták mérete és a lenyelési nehézség, továbbá kisebb arányban viszketést vagy allergiaszerű reakciót is említenek.

  • Hatékony regenerációs támogatás
    |
  • Javítja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Egyszerű napi rutin
    |
  • Nem jelentettek mellékhatásokat
    |
  • Jól működik edzések mellett

AI által generálva 74 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Tanq

Ellenőrzött vásárlás
Mindig intenzív edzés közben használom, mert úgy érzem, hogy a szervezetemnek szüksége van egy kis adag aminosavra, és mindig azonnali különbséget érzek. ajánlom
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gabriel S

Ellenőrzött vásárlás
A tabletták túl nagyok, és lenyelni sem lehet őket, mivel azonnal olvadni kezdenek, és egészen hozzátapadnak, ezért le kell fékeznie őket a fogaiban. Azt javaslom, hogy adjon hozzá egy kemény héjat,
Vélemények Magyarországon (12)
Ellenőrzött vásárlások (51)
Pozitív (74)
Negatív (0)
Vélemények más országokban (62)
  • Ákos

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 05.

    A hatása az jó , viszont szerintem a tabletta nem annyira könnyen nyelhető
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Števko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 04.

    kiváló minőségű aminosav keverék az izomregenerációhoz, támogatja a tesztoszteron termelődését a szervezetben, segíti az állóképességet edzés közben, nekem határozottan bevált, tabletta formájában remek alkalmazás. nincs más probléma
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ronnie

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 10. 03.

    Jó termék jó áron....
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zollee

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 28.

    nagyon jó minőségű aminosavak, amelyek szabályozzák a máj glikogén termelődését és fenntartják a szervezet nitrogén egyensúlyát, nagy segítség a betegségeknél, mert nyugodtan szedhető, a gymbeam egy nap alatt szállítja, ezért köszönöm szépen
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ádám

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 21.

    az ára és a minősége nagyon jó. meg vagyok elégedve és természetesen a hatása is nagyon jó :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Chipso

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 15.

    minőségi termék elfogadható áron, elégedettség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Benjamín

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    Megéri az árát. rövid idő múlva meglátod az eredményt :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gergo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    Jó termék jó áron hozza az eredményt!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Oli

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 18.

    sok féle glutamínt fogyasztottam már . Most először van tabletta formájában és nagyon meg vagyok elégedve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Emil

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 03.

    Kicsit nagyok a tabletták, de ami a regenerációt illeti, én csak ezt a glutamint használom és meg vagyok elégedve. Egy dobozzal majdnem 3 hónapig bírom, tehát 13 euróért bőven megéri.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még