Vélemények - Flavour Drops - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Flavor Drops kalóriamentes, és tökéletesen ízesíti a különböző édes ételeket, italokat vagy tejtermékeket. A magas aromakoncentrációnak köszönhetően csak néhány cseppre lesz szükséged ahhoz, hogy kedvenc ételeid megízesítsd, még fogyókúra alatt is. A Flavor Drops ráadásul cukor- és zsírmentes, és számos ízben kapható, hogy mindenki kedvére válogathasson. Garantáltan feldobják a joghurt, a túró, a turmixok, a zabkása vagy a tej ízét. Sütéshez és főzéshez is használható.

1 690 Ft(56 333 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Flavour Drops - GymBeam

4.3
Értékelési átlag 1076 értékelésből
(719 értékelés)
(136 értékelés)
(93 értékelés)
(46 értékelés)
(81 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók általában kedvelik a GymBeam ízesítőcseppeket, mert az igazi ízzel teszik még finomabbá a kávét, a joghurtot, a túrót, a zabkását és a desszerteket. Sokan dicsérik a kellemes aromákat, a minimális mesterséges utóízt, valamint a könnyű, mindennapi használatot, csupán néhány cseppel. Emellett azonban egy visszatérő kisebbség azt mondja, hogy az íz gyenge vagy nem elég édes, ezért sokkal többre van szükség ahhoz, hogy észrevehető legyen. Egyes ízek pedig egyes felhasználók számára túlzottan mesterségesnek vagy keserűnek tűnhetnek.

  • Kellemes aromák
    |
  • Az étel ízét fokozza
    |
  • Funkcionál a kávéban
    |
  • Minimális mesterséges utóíz
    |
  • Erős felhasználhatóság desszertekben
    |
  • Kellemes ízválaszték

AI által generálva 1076 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Sándor CSaba

Ellenőrzött vásárlás
Alapjában véve elégedett vagyok a Gymbeam termékeivel, de ez az édesítő semmirevaló hulladék, pénzkidobás volt a megvétele. Van tapasztalatom az édesítők terén, két évtizede használom a természetes,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Валерій

Ellenőrzött vásárlás
200 ml-re több mint 30 csepp csöpögött. Szaga van, de íze nincs. Talán ez az üveg eldobható. Akkor minek az adagoló? nem veszek többet
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (137)
Ellenőrzött vásárlások (958)
Pozitív (933)
Negatív (127)
Vélemények más országokban (939)
  • amcsy

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    zabkasamat szoktam izesiteni vele es isteni finom!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ema

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    rendkívül széles körű használat és az ízlése is pont megfelelő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mmada

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    finom aroma, nem durva
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dodo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    Nagyon jól ízlik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Claudiu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 06.

    Nagyon jó aromák
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Romek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 06.

    jól érzékelhető
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • labros

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    10!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Máté

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    nekem volt egy kis fura mellékíze, de nem zavaró
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Malna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    Finom es hasznos, viszont nincs tul intenziv ize.Megbontas utan egy honappal teljesen elveszett az aroma belole, 30 csepp utan sem volt erezheto
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • n

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 05.

    szuper jók
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még