Vélemények - BIO Greens Mix - VanaVita | GymBeam.hu Skip to main content

A BIO Greens Mix tizenegy különböző összetevő prémium kategóriás kombinációjából áll, amelyek értékes tápanyagprofillal rendelkeznek. Például nagyszerű rostforrás, és értékelni fogod, hogy magas a fehérjetartalma. Tulajdonságainak köszönhetően alkalmas az egészséges életmód minden rajongója számára

 

6 990 Ft(23 300 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

BIO Greens Mix - VanaVita

4.3
Értékelési átlag 366 értékelésből
(247 értékelés)
(50 értékelés)
(21 értékelés)
(21 értékelés)
(27 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomórészt úgy írják le a Bio Green keveréket, mint egy „vitamin- és ásványianyag-növelő” készítményt, amely könnyen beilleszthető a mindennapi rutinjukba. Sokan számolnak be több energiáról, jobb emésztésről és kevesebb puffadásról, gyakran már az első hetekben. Az íze vegyes megítélés alá esik: egyesek kellemesnek találják a mentolos ízvilágot, míg mások kifejezetten nem szeretik, és inkább azt javasolják, hogy gyümölcslével vagy smoothie-ba keverve fogyasszák, hogy jobb legyen az ital élvezhetősége.

  • Több energia
    |
  • Jobb emésztés
    |
  • Kevesebb puffadás
    |
  • Gazdag mikroelemekben
    |
  • Funkcionál smoothie-kban is
    |
  • Kellemes mentolos íz

AI által generálva 366 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Stefan

Ellenőrzött vásárlás
Én személy szerint nem szeretem a tablettákat és a multivitaminokat lenyelni, de ez a kiegészítő valami gyönyörű számomra. Az étrend-kiegészítő porított formája mindenképpen kellemesebb a mindennapi
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Petar

Ellenőrzött vásárlás
ami a hatást illeti, két hónapos használat után nem vettem észre különösebb különbséget. maga az íze elég csúnya. rendeléskor legyen körültekintő, főleg ha akciós a termék és ha több darabot rendel.
Vélemények Magyarországon (114)
Ellenőrzött vásárlások (279)
Pozitív (318)
Negatív (48)
Vélemények más országokban (252)
  • Bio greens mix

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 06. 17.

    Tudom, hogy a zöldségmixnek általában nem túl kellemes az íze, de ez valami egészen más, egy nagyon erős mentolos íz és illat, és egy nagyon szörnyű íz, ami a torkodban marad az állaga miatt, olyan, mintha tényleg száraz füvet enned volna...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 20.

    A menta, a gyömbér és a spenót íze erősen kiédződik, egyébként szerintem teljesen rendben van az íze. Kifejezetten jó hatással van az emésztésre, valamivel energetikusabbnak érzem magam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Livs

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 19.

    Ami a hatást illeti, az rendben van. A legfontosabb, hogy reggelente már nem puffad fel a hasam, ami a fő oka annak, hogy megrendeltem. De az íze szörnyű, mintha mentolos rágógumit oldottál volna fel szárított fűben. Egyszerűen túl sok a menta benne. Sokkal jobban szeretem a tiszta, fiatal árpát, amihez gyorsan hozzászoktam, és a hatása is ugyanaz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Péťa

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 12.

    Túl korai lenne megítélni, hogy tesz-e bármit is. Mindenesetre homokot találtam a porban, ami elég kellemetlen. A hozzáadott kókuszcukor viszont még undorítóbbá teszi az ízét.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Detti

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 05. 08.

    Körülbelül két hete szedem minden reggel. Azóta több energiám van, megszűnt a puffadás, ami fantasztikus, pedig ülő munkát végzek, ezért szinte minden nap puffadtam. Sokkal jobb az emésztésem. Újra fogom vásárolni és az ára is remek. Tipp: egy fél bögre rostos édesebb gyümölcslébe keverem így az íze sokkal jobb és könnyebben lemegy. Mindenképpen a napi rutinom része lesz a jövőben is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Péter

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 03.

    Jól oldódik, az íze se olyan szörnyű, mint ahogyan azt sokan mondják, viszont a kókusz cukrot ki venném az összetevők közül, például a cukrosok miatt vagy pusztán azok miatt, akik nem szeretnének semmilyen cukrot fogyasztani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ági

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 15.

    Az íze borzalmas, de a hatása szuper. Első naptól kezdve megszűnt a hasi puffadásom, és nem kívánom az édességet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Любомир

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 04. 15.

    Megijedtem és összekevertem a mintát, amihez már egész éve nem nyúltam, joghurttal. Meglepően kellemes íz, nem feltűnő enyhe édesség. Megrendelem a nagy csomagot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arina

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 10.

    Az íze teljesen jó, kivéve, hogy tényleg túl édes. Az első 3 alkalommal finoman ittam, de aztán elkezdtem öklendezni, mert milyen édes volt. DE tényleg segít a puffadáson, és minden étkezés után jobban érzem magam. Szóval valószínűleg megéri a fröccsöt. De 1,9 gramm cukor, 10 grammnál már sok...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vera

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 08.

    Meglepett a kifejezetten édes íze és a kókuszcukor tartalma. Menta íze van, kellemetlenül édes ízzel. Cukor nélkül nagyon jó, finom ital lenne, de így valószínűleg a kukába kerül. Még az édes ízeket kedvelő családtagokat sem vonzza. Egy ilyen termékre, amely állítólag jótékony hatással van az egészségre. A kókuszcukrot én sem vártam volna. Hiszen mindenki saját ízlése és preferenciája szerint édesítheti az italt. Kár, különben remek lenne a termék :-( ha lenne cukormentes alternatíva, biztosan újra venném.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még