Vélemények - BIO Borsófehérje - VanaVita | GymBeam.hu Skip to main content

A BIO Borsófehérje egy kiváló minőségű, növényi alapú fehérjeforrás, amely organikusan termesztett borsóból származik. Natúr változata adagonként 24 g fehérjét tartalmaz, így hatékonyan támogathatja az izomtömeg növekedését és a csontok egészségének megőrzését. Vegetáriánusok és vegánok számára is alkalmas ízletes fehérjeital, amely nagyszerűen oldódik, és a nap bármely szakaszában fogyasztható.

4 990 Ft(9 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

BIO Borsófehérje - VanaVita

4.6
Értékelési átlag 64 értékelésből
(49 értékelés)
(8 értékelés)
(7 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Kateřina

Ellenőrzött vásárlás
A fehérje hihetetlenül bűzlik. Kásaba használom és nagyon féltem, hogy elrontom a zabkását. A fehérje azonban valóban íztelen, nem hagy utóízt vagy kellemetlen utóízt. Nem is tudom, hogy nálam van a
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Edina

Ellenőrzött vásárlás
Biztosan nagyon egészséges, de sajnos a csokis keksz ízű is ihatatlan, olyan keserű. Próbáltam zabkásába tenni, de még így is intenzív a keserű íz.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (9)
Ellenőrzött vásárlások (55)
Pozitív (64)
Negatív (0)
Vélemények más országokban (55)
  • Bence

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Legjobb növényi fehérje.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ditta

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 25.

    vegan proteinnek elmegy
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Georgs

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    Már egy ideje szedem (íz nélkül), pont jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kopi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    - Íz szempontjából lehetne jobb + Ízesített kreatinnal jobb íze volt + Jó hatások
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nihes

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 02.

    Nagyon finom volt, és biztosan újra megrendelném.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Анна

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 02. 03.

    Ez az egyik kedvenc növényi alapú fehérjém! ????????? Nagyszerű csokis süti íze van, ami nem túl édes, inkább sűrű és valódi, nem olyan, mint néhány mesterséges turmix. A bio borsófehérje minősége azonnal szembetűnő – jól oldódik a shakerben, és nem hagy furcsa csomókat, ami nagy plusz egy vegán fehérjénél. Kiváló forrása a tiszta növényi alapú fehérjének, támogatja az izomnövekedést és -regenerálódást, és tökéletes, ha tejtermékek vagy adalékanyagok nélkül szeretnéd növelni a fehérjebeviteledet. Szeretem inni, akár vízzel hígítva, akár reggelihez vagy turmixokhoz adva az extra fehérjebevitelért. Nagyszerű választás mindenkinek, aki edz, de figyeli az összetevők minőségét – különösen, ha vegán/vegetáriánus vagy, mint én. ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsófi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 02. 02.

    Ízesítés: ízesítetlen
    főzéshez használom az izesitetlen verziót, magasan a legjobb izesitetlen fehérje, amit eddig kóstoltam. nincs mellékize és tök jó az oldódása langyos folyadékban. tojásfehérjével kikeverve szoktam pici palacsinta szerű lepényeket sütni, jól megdobja a fehérjebevitelt :(
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 03.

    Ízesítés: csokis keksz
    A csokis süti íze nagyszerű, a fehérje csak természetes összetevőket tartalmaz, semmilyen mesterséges édesítőszert nem tartalmaz, és látszik rajta, hogy nem olyan vas ízű, mint mások. Tiszta összetétel, íz, illat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Loride Spadaro

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 09. 02.

    Csokis süti ízű fehérjepor. Nagy elvárásaim voltak az ízzel kapcsolatban. Csalódtam... Erős csokoládéíz, de közel sem olyan, mint egy süti... Remélem, legalább teszi a dolgát! Mindenesetre ki szeretném próbálni bevenni egy növényi alapú itallal, talán mandulával... Remélem, az íze javulni fog.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Samuel

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 25.

    Ízesítés: csokis keksz
    Az íze és az állaga rendben van, és soha nem volt gondom a GymBeam termékekkel, mint olyanokkal, nagyon jók, de elég erős allergiás reakcióm volt erre a bizonyos fehérjére (25 év óta először az életemben????) és az orvostól megtudtam, hogy a borsófehérje elég gyakori allergén, szóval ezzel vigyázni kell.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még