Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 878 értékelésből
(469 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(127 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 878 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (335)
Ellenőrzött vásárlások (681)
Pozitív (683)
Negatív (193)
Vélemények más országokban (543)
  • Vladimir

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 07. 08.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    9
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Riccardo

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 07. 06.

    Ízesítés: csokoládé
    A csokoládé íze nem rossz. Kicsit nehézkes a vízben való oldódásuk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Drab

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 27.

    Ízesítés: csokoládé
    A 2. csomagot tejjel iszom, nekem kicsit édes, de marhahús, az oldhatóság szempontjából remek a minőség, a paraméterek a leírás alapján vannak, magam nem teszteltem, és a papír mindent elfogad. Vásárolok másik csomagot?
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ігорь

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 22.

    Ízesítés: csokoládé
    Meg vagyok elégedve a termékkel, az íze kellemes, a színe megfelel nekem. Ezt a terméket főleg azoknak ajánlom, akik sokat dolgoznak fizikailag. Utazáskor, terepi körülmények között kényelmes használni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hajnalka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 19.

    Ízesítés: csokoládé
    Nekem az ízével semmi bajom nincs. Versenydiéta “fénypontja” volt. Máskor is fogok vásárolni a termékből.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Андрій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 17.

    Ízesítés: csokoládé
    A vélemények miatti félelem ellenére mégis megrendeltem ezt a fehérjét. Sokan írták, hogy rohadt hús íze van, nagyon habzik és a csokoládé íze egyáltalán nem hasonlít a csokoládéhoz. Ennek eredményeként azt akarom mondani, hogy a fentiekből csak egy igazság van, hogy habzik, és várni kell 3-5 percet, amíg a hab leülepszik, és minden más tévedés. Normális ízű, enyhe csokoládé ízű. szag alapján őszintén megmondom, valami rohadt hús szaga van, de az ízét nem befolyásolja. Szóval ajánlani tudom ezt a terméket. Ár/minőség arányban ez a legjobb megoldás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anita

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 17.

    Ízesítés: csokoládé
    Hideg vízben vagy tejben nem oldódik fel, igy az íze sem élvezhető, de meleg vízzel tökéletesen oldódik es finom is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ancia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 14.

    Ízesítés: vanília
    Nekem ez egy másik kiszerelés, marhahúst iszom, mert nem puffad fel és evés után nincs kedvem enni, mindig a shake-hez teszem, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ábel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 11.

    Féltem a kommentek miatt, viszont ha langyos tejjel/vízzel van keverve, akkor egyáltalán nincs gond az oldódással, az íz semmi extra (csoki), de teljesen iható. Habosodni valóban habosodik, de 1-2 percet ha várunk a hab eltűnik és teljesen jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kristóf

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 06. 09.

    Ízesítés: csokoládé
    Csoki 0
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még