Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 875 értékelésből
(468 értékelés)
(153 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 875 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (541)
  • Kincsán

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 03. 30.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Elkészítése egy kis trükköt igényel amit saját magamon tapasztaltam, olvastam többen rossz értékelést adtak a nehéz végső fogyasztható állapot elérése miatt. A lényeg, első alkalommal én is hideg tej és hideg víz keverékével próbáltam, kemény hab lett. Tegnap 3. próbálkozásnál meleg vízzel ráztam fel shakerben amíg szépen fel nem oldódott és aztán öntöttem hozzá hideg tejet, hagytam. Ezt edzés előtt keszítettem el, egy kis odafigyeléssel lazán megoldható. Ugyanez igaz a tojás fehérjére is. Mind2 típust a laktóz érzékenységem miatt választottam. Remélem segíteni tudtam...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gab

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 03. 01.

    Ízesítés: vanília
    Nem olvad el sosem. Porkent ragad alapból. Izé sem jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mihai

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 13.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Kicsit többet tettem az ajánlottnál, hogy koncentráltabb legyek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anonymous

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 29.

    Ízesítés: vanília
    A fehérje oldhatósága minden kritika alá esik. Igen, az összes marhahús fehérjét egy kicsit nehezebb feloldani, de ez túl sok erőfeszítés. Készítettem shakerrel, próbáltam turmixgépben tejes-banános turmixokon, csak ez a cucc nagyon ragacsos és nem fog és nem is oldódik fel normálisan. Kicsit kellemetlen utóíze is van, ha közvetlenül vízzel issza. A makrói egyediek, tény, de addig nincs más plusz. Előtte ittam a GymBeam „Just Whey” bestsellerét, és százszor jobb volt. én őt ajánlanám. Minden mástól eltekintve én személy szerint nem szeretem a "pecsét" típusú csomagolást és nem üveges.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenocka

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 29.

    Egy barátomnak vettem, először meg kellett szoknia az ízét, de nem volt gond. Kicsit habzik a fehérje, de rájöttünk, hogy nem kell úgy rázogatni, csak kevergetni és szépen feloldódik a por.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Béci

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 28.

    Nekem bejön!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsolti

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 10. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    Általában nem igazán szeretem a csokis ízű fehérjéket, de ez nagyon bejött. Nekem sokkal jobban bejön mint a tejsavó fehérje.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsozso

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 09. 27.

    Aki az íz miatt nyavajog az menjen cukrászdába!!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csight

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 09. 20.

    A csomagoláson a feliraton kívül, hogy húskivonatról van szó, kétségei vannak, és ki keverné a kivonatot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Desmi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 09. 03.

    Az első próbálkozás után eléggé csalódottan éreztem magam, iszonyatosan habzik, de tényleg nagyon, pár rázás után akkora habot hoz létre, hogy nincs értelme tovább keverni és nem esik le a hab. Aztán próbáltam kevesebb vizet, kisebb shakert, több vizet. Néha keveretlen fehérje maradt a shaker alján. Úgy tűnt, semmi sem segített sokat. Kipróbáltam az utolsó lehetőséget, egy adag szójaitalt (nyúl) tettem a shakerbe. És a világ csodálkozik! Nincs hab! Gyönyörűen keverve egy könnyű ízű szójatejjel (néhányan nem). Ezért azt javaslom, hogy adjunk hozzá némi szójaporot. A fehérje összetétele tényleg csúcsnak tűnik, ezért kár elítélni a fehérjét már csak a habosság miatt. Ami az ízét illeti, átlagos (a Sciteku ízben nem hasonlítható össze). Értékelés: 1 csillag vízzel keverve 4 csillag szójaporral keverve
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még