Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 875 értékelésből
(468 értékelés)
(153 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 875 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (541)
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Nem rossz. ✓ Plusy: Laktózmentes, mivel marha. ✗ Mínusy: Nem igazán van, kinek milye az egyéni preferenciája. Talán kevésbé édes is lehetne. De másnak biztos vagyok benne pont az íze jön be nagyon. : )
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Nagyon finom termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Még nem próbáltam ezt a fajta fehérjét. Kiváncsi vagyok milyen eredményeket lehet vele elérni. ✓ Plusy: Nagyon jó az íze, oldódása. Nem nyomja meg a hasat. Nagyon jó a hatása, igaz 2 hónapja szedem. ✗ Mínusy: Nincs
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Maraha alapu és magas fehérje tartalom miatt ✓ Plusy: Nagyon finom íz : ) minöségi és magas fehérjetartalom, elltelitetséget okoz simán egy étkezést kitud váltani ✗ Mínusy: Nehezeben oldodik mint a többi fehéjre de ez nekem nem hátrány mert megoldom : )
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    : )
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Ha szereted a vaníliás marhahús ízét, akkor ez lesz a kedvenced. ✓ Plusy: Valóban könnyen emészthető, nem ül a gyomorban, mint más marha-fehérje. ✗ Mínusy: Az íze elég kellemetlen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Újra szeretném kezdeni mind az amerikai futballt, mind a saját egészségem miatti otthoni edzést is. ✗ Mínusy: Van egy kicsit érdekes utóíz, amit az alap csokoládé íz miatt nem túl kellemes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Tejfehérje érzékenység miatt választottam ezt a fehérjét. Ár érték arányban számomra ideális. Napi rendszerességgel fogyasztom. ✓ Plusy: Tejfehérje érzékenység esetén is fogyasztható, nem puffaszt ✗ Mínusy: Nehezebben oldódik mint egy tejsavó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    Laktóz intolerancia ✓ Plusy: Lágy íz ✗ Mínusy: Nehezen oldódik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arukereso.hu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    Közzétéve itt: Árukereső.hu

    A tejsavófehérje helyett és más konkurens termék (szintén marha) helyett próbáltam ki. A csomagoláson sajnos nincs pontos leírás, hogy miből van a fehérje kinyerve és úgy összességében az összetétel. Ez a zacskós megoldás, nekem nem tetszik, a visszazárható tasak elég hamar megadja magát. A csokis íze borzasztó, a vaníliás egészen jó, csak nekem túl édes. Borzasztóan habzik. ✓ Plusy: Ár-érték arányban egészen jó ✗ Mínusy: A csokis íze nagyon rossz, önmagában nem is tudom inni, valami mással keverni kell... A vaníliás egészen finom csak nekem túl édes. Nagyon habzik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még