Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 876 értékelésből
(468 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 876 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (542)
  • Levente

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 12.

    Ízesítés: csokoládé
    Egy ideje már csak ezt a fehérjét fogyasztom, tejsavóval ellentétben egyáltalán nem puffaszt, nagyon hozza az izmot, langyos-meleg tejben vagy vízben kiválóan oldódik, és még az íze is teljesen vállalható/megszokható, bár megértem ha sokaknak elsőre furcsa egy kicsit.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Richard

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 12.

    Ízesítés: csokoládé
    Egyszer hánytam Stroganoffot. Még mindig jobban ízlett, mint ez a "csokoládé" ízű marhafehérje. De akkor is rendelek még, ár/teljesítmény aránya verhetetlen. Azt javaslom, tartsa vissza a lélegzetét, és rúgja oda.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Віталій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 11.

    Ízesítés: csokoládé
    A fehérje jól oldódik folyadékban, az íze nem rossz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 09.

    Ízesítés: csokoládé
    A fehérje íze egyáltalán nem érdekel, teljesen lényegtelen információ. Kiváló ár/fehérje tartalom arány. Nagyon rossz oldhatóság és erős habzás. A ragadós anyag maradékának kimosása a shakerből emberfeletti teljesítmény. Nem utálom a fehérjét, de nekem nem jött be. A szervezet valószínűleg hozzászokott a tejsavófehérjéhez.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Юрій

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 06.

    Ízesítés: vanília
    de jó az eredmény, ha neked a fehérjében az íz a lényeg, nem ezt a fehérjét kell nézned
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 05.

    Ízesítés: vanília
    Eddig csak tejsavófehérjét ittam, így most először próbáltam ki a marhahúst. A negatívum az íze, mivel nekem egyáltalán nem jött be, valamint a nehezen oldódó. Nagy pozitívum, hogy nagyon jóllakottnak éreztem magam a bevétele után, amit a tejsavóval nem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gym.obsesses

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 01. 03.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Nem ajánlom, mert nem csak nekem, de a barátaimnak sem szeretem a fehérje ízét, annyira kellemetlen, hogy egyáltalán nem lehet inni, banánnal kell keverni, bármi van kéznél, hogy ne érezzem az ízét. Az illata is nagyon kellemetlen, és ettől, meg az ízétől is gondolom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • MiroH

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 19.

    Ízesítés: csokoládé
    Inkább a más ízű fehérjéket, pl. banán, pisztácia. A Čoko nem nagyon jön be nekem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gábor

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 12. 16.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Évek óta ezt a fehérjét iszom . Elején nagyon sokat idegeskedtem hogy habzott,ízével semmi bajom nincs ! Várok 5-15p kb, és iható, habmentes!! Laktozerzenyen vagyok és colitis betegség ( belgyulladas) Ennek ellenére sincs semmi bajom tőle! Akinek van 15p hogy felolodjon ,és Laktóz érzékeny vagy jó összetételű fehérjét keres bátran ajánlom! Én 1kg vanília és 1kg csokit veszek így nem gejl egy idő után sem !
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • SB

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 12. 16.

    Ízesítés: vanília
    borzasztó ízű, soha életemben nem ettem ilyen ízű vaníliát
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még