Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 875 értékelésből
(468 értékelés)
(153 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 875 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (541)
  • Gušo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 04.

    Szép fehérje
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • augustin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Elég jó
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paťko

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    borzasztó
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pato

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    A GymBeam csokoládés Beef Proteinje összességében kellemes meglepetés volt, főleg ha a klasszikus whey fehérjék alternatíváját keresni. Magas fehérjetartalommal rendelkezik (90% felett), miközben a zsír- és cukortartalom minimális, ami ideális az alakformálás vagy az edzésforma fenntartása során. Nagy előnye, hogy nem tartalmaz laktózt és tejfehérjét sem, ezért azok számára is megfelelő, akiknek gondot okoz a hagyományos fehérjék emésztése. Ráadásul hidrolizált fehérjéről van szó, így viszonylag gyorsan felszívódik, és jól támogatja a regenerációt edzés után. Ami az ízt illeti, a csokoládés változat szerintem egészen kellemes – nem teljesen olyan, mint egy édes milkshake, de a beef fehérjehez képest az íze több mint korrekt. Az állaga kicsit sajátos (ez a marhahús fehérjéknél megszokott), azonban megfelelő keveréssel vagy shakerben könnyen elérhető jó eredmény. Összességében egy jó minőségű étrend-kiegészőről van szó, korrekt áron, amit különösen azok fognak értékelni, akik valami mást szeretnének kipróbálni a klasszikus weyn kívül, vagy akik laktózintoleranciával küzdenek. Kifejezetten ajánlom az étrend kiegészítőjeként – főleg ha egy tiszta fehérjeforrásról van szó, felesleges összetevők nélkül.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jorguś

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Napięknie stosuję codziennie do shakesa proteinowego, wirklich toll.
    PLFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • janca

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    Turmixokhoz adom, és fantasztikus íze van.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • giuggiu70

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 03.

    kiváló termék
    ITFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kenk

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 02.

    jó termék és kiváló ízek
    ITFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • LosKrendos

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 02.

    felső
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bober

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 01.

    Jó termék
    PLFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még