Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 876 értékelésből
(468 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 876 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (542)
  • Beef Protein Hater

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 28.

    Ízesítés: vanília
    Első korty után kidobtam az egész csomagot. Nem tudom, hogy az íze, vagy a szaga volt minősíthetetlenebb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gabriele

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 28.

    Bárki, aki "marhafehérjét" vásárol egy ízletes íz reményében, rossz úton jár. Edzés után csinálok marhahús + Vitargo keveréket, és a rossz íz eltűnik. jól vagyok!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jani

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 19.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Jól oldódó, íze elfogadható, jó ár. Van ettől rosszabb is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Márk

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    Kritikán aluli, egy nagy golyóba összeáll szobahőmérsékletű tejben, a szagáról nem is beszélve...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Александр

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 13.

    Ízesítés: csokoládé
    A fehérje jobban keveredik vízben, mint tejben, de az íze cukros (én csokit használtam). Plusz egy speciális "húsos" illat, ami az aromán keresztül jön, és sok hab, ha shakerben rázzuk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ionut

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 13.

    Ízesítés: csokoládé
    Rendkívüli, csodálatos, szuper... Nagyon édes, szerintem sok cukor vagy vegyszer van benne. Hideg vízben/tejben lassan oldódik, ezért érdemes előtte kicsit felmelegíteni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gabriel

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 13.

    Ízesítés: sós karamell
    Őszintén szólva én nem értem ezt a sok negatív megnyilvánulást. 8 éve nem fogyasztok tejes dolgokat, így a marha és a vegán fehérjékből is jó sokat kipróbáltam. Az utóbbi időben nem fogyasztottam kiegészítő fehérjét, mert be tudtam vinni elegendőt szilárd ételből, viszont hiányzott az edzés utáni “jutalom” érzése. 5 márka marhafehérjéit hasonlítottam össze ár nélkül, szimplán összetétel és fehérjetartalom alapján. Egyetlen egy volt magasabb fehérjetartalmú, azonban az tartalmazott hozzáadott glicint, ami nem tette szimpatikussá. Többi márkánál is a fehérjetartalmat plusz aminok (arginin, glutamin) hozzáadásával dúsították. Így az alábbiak miatt esett erre a termékre a választásom: -magas fehérjetartalom -kevés összetevő -nincs benne felesleges anyag, adalék, plusz amino stb. +pont a feltüntetett aminosav profilért, ezt is hiányoltam több márkánál. -nem utolsó sorban árban is rendben van. És akkor jöjjön az íz. 10/8 nálam simán van a sós karamell. Egy marhafehérjétől ilyen kevés összetevővel, ízfokozók és plusz adalékok nélkül arra számítottam hogy itt lesz a probléma, de nagyon meglepődtem. Teljesen korrekt, edzés után ittam simán vízzel shakerben felrázva. Tetszik a termék, fogok még rendelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kv

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 10.

    Ízesítés: csokoládé
    Nagyon rossz kommenteket olvastam az értékelésekben, de azokat is, akik azt írták, hogy a rossz megjegyzések ellenére megvették a fehérjét és ajánlják. Szóval fehérjét rendeltem, hogy próbáljam ki. Soha többé. A fehérje rosszul oldódik, túlságosan habzik, undorító, rendkívül ragacsos és büdös állaga van. Még rosszabb az íze. Csak teljesen rosszul.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Filip

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 07.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Kiváló fehérje ár-érték arány
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bala

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 06.

    régen vettem, újra elcsábultam, sorolok pár negatívumot, de ár-érték arány miatt adok rá 4 csillagot. - a mérőkanál max a ráírt mennyiség 2/3-át méri ki, mérlegezni szoktam minden új kanállal/porral - oldódik hideg vízben, de több víz kell mint gondolod és jó sokat kell rázogatni, két rázogatás között megvárni, hogy leülepedjen a hab, kb le is nyújtasz mire elkészül - az íz problémát nem értem, nem az íze miatt iszom, aki szerint meg rossz az próbáljon natúr vega fehérjéket
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még