Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 877 értékelésből
(469 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 877 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (543)
  • Тимофій Ліляков

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 06. 01.

    Ízesítés: csokoládé
    Hús íze van, egyszerűen nem lehet inni, nagyon rosszul oldódik, de a hatása a szedés ideje alatt megvan és jól fejlődött
    UAFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Robert

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 05. 25.

    Ízesítés: vanília
    A vanília olyan, mint amikor rágógumit szeretnél vízben keverni.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radoslav

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 17.

    Könnyen emészthető fehérje, mellyel nem érzek emésztési problémát. Laktómentes. Rosszabb oldhatóság és nagy ragadósság. Máskor is fogok rendelni, jó ár-érték arány.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Віктор

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 04. 02.

    Ízesítés: csokoládé
    A fogyasztás hatása kiváló, az íze (csokoládé) jó, ha csukott orral issza, mert az illata a folyadékkedvelőnek való és fogyasztás után 2 órán keresztül a nyers hús íze is van a szájban.
    UAFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sonkata

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 04. 01.

    Ízesítés: vanília
    Addig jó, amíg tejjel issza, de akkor nehezen oldódik. Az illata nem a legkellemesebb (vanília). Egy másik mínusz a hab. Tényleg nem láttam még ilyet 250/300 víznél annyira habzik és olyan érzés mintha tele lenne a shaker. 10 percet kell várnom, amíg a fehérje megköt, mielőtt ihatóvá válik. Pénzért jó, de másodszorra nem :)
    BGFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Catalin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 03. 30.

    Ízesítés: csokoládé
    Szuper ok íz, tisztességes ár, legjobb tápérték. Tipp: ha több vizet adsz hozzá, pl. 400 ml-t, akkor nincs gond az elkészítéssel. Ajánlom!
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Salah

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 03. 21.

    Ízesítés: csokoládé
    mindenki az ízéről beszél és nem az eredményről!!!!! sokkal fontosabb az eredmény szempontjából!! Jó, olcsó és hatékony termék
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • WeezZZZzY

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 21.

    Ízesítés: vanília
    Sokáig keverjük, és nagyon sok hab van
    UAFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Taša

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 02. 20.

    Tökéletes íz, évek óta nem tudok hízni, minden második nap fogyasztom, nyáron kiváló, lapos has...
    HRFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vojtěch

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 02. 16.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Ne vedd meg! Megtévesztett a nagyon jó összetétel és ár, de ez óriási hiba volt. Esküszöm, soha nem kóstoltam ennél undorítóbbat. Ízében tényleg ehetetlen. Ráadásul nagyon habzik, ülepedik.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még