Vélemények - Beast Burn - BeastPink | GymBeam.hu Skip to main content

A Beast Burn egy funkcionális komplex étrend-kiegészítő amelyet kifejezetten nők számára terveztek. Koffeint, szinefrint, L-karnitint, növényi kivonatokat, vitaminokat és egyéb hatóanyagokat tartalmaz. Javasolt sporttevékenységgel és optimális étrenddel együtt kombinálni.

6 490 Ft(54 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beast Burn - BeastPink

4.2
Értékelési átlag 369 értékelésből
(244 értékelés)
(45 értékelés)
(20 értékelés)
(23 értékelés)
(37 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vélemények többnyire pozitívak erről a nőknek szánt zsírégető készítményről: az ügyfelek gyakran említik csökkent étvágyat és vágyakat, több energiát az edzések során, valamint jobb edzési motivációt, amelyet fokozott izzadás kísér. Sokan arról is beszámolnak, hogy kalóriadeficittel és testmozgással kombinálva látható fogyást eredményez. Visszatérő téma, hogy émelygést, szédülést vagy gyomorpanaszokat okozhat, különösen akkor, ha étel nélkül veszik be; ezért fontosnak tűnik a fokozatos adagolás, illetve hogy nassolnivalóval vagy étkezés után vegyék be.

  • Csökkenti az étvágyat
    |
  • Fokozza az edzés alatti energiát
    |
  • Segít a zsírégetésben
    |
  • Növeli az edzésre való hajtóerőt
    |
  • A legtöbben étellel érzik jobban magukat
    |
  • Kalóriadeficittel és edzéssel együtt hatékonyabb

AI által generálva 369 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

αιμιλια

Ellenőrzött vásárlás
A gyomrom eleinte nem bírta, amíg betartottam az előírt adagot, de be kell vallanom, hogy az energiaszintem nagyon magas volt. Néhány napig megpróbáltam felére csökkenteni az adagot, és nem voltak
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Barbora

Ellenőrzött vásárlás
Edzés és diéta közben ettem, de semmi eredmény. Ráadásul egyszer reggel edzés előtt ettem éhgyomorra - a legnagyobb hiba, hogy nagyon rosszul voltam. De ez volt minden alkalommal, amikor gyengébbet
Vélemények Magyarországon (60)
Ellenőrzött vásárlások (259)
Pozitív (309)
Negatív (59)
Vélemények más országokban (309)
  • Michaela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 01. 29.

    Amikor beveszem az égőt, akkor hányok a gyakorlat közben (hadd vegyek be 1 vagy 2 tablettát). Sajnos nem én vagyok az egyetlen, akinek ez a tapasztalata. Volt más égőm, és sokkal jobbak voltak...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lillu

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 10. 02.

    Sajnos 2 hét után abba kellett hagynom az égő használatát - rosszul lettem (hányingerem), ködös volt a szemem és szédültem. Nincs semmilyen betegségem (még szívem sem), így nem tudom, mi okozhatta ezeket a hatásokat. Egyébként a csomagolás és az összetétel is szép, és úgy gondolom, hogy hosszú távú használat mellett látható az eredmény. A "gyengébb" gyomrok azonban ezt nem fogják tudni...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mája

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 09. 25.

    Nekem edzés közben jó, a leírtakat teljesíti. De edzés után nagyon rosszul vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Десислава

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 08. 03.

    Mikor megjöttek 17 kapszula törött benne tele volt egy kellemetlen piros porral...És miután elkezdtem inni a megadott adagban, alvásproblémák voltak, nem fogytam semmit, minden nap sportolok és diétát tartok. .. Teljesen felesleges!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • KB

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 05. 22.

    Több mint egy hónapja használom az égőt, rendszeresen előfordul, hogy a kicsit megterhelőbb edzéseken is hányok. Nem számít, hogy reggel egy könnyű reggeli után, vagy délután, amikor már ebédeltem... Nem tudom. Olvastam olyan véleményeket, hogy a szervezet megszokja, de mikor? és ennek tényleg meg kell történnie a szemétégetővel? Mert sajnálom, de még soha nem tapasztaltam ilyet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rahela C.

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 07.

    Több mint 3 napig próbáltam szedni, de lehetetlen, mert hányingert okoz. Aztán egy hét múlva újra próbálkoztam, és ugyanaz a probléma. :( Nem ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 23.

    Az olyan anyagok, mint a koffein vagy a zöld tea kivonat, amelyek stimulálják a szervezetet, logikusan az emésztőrendszert is stimulálják. Valaki túlzásba viszi, valakinek refluxa és gyomorégése lehet, mert a koffein serkenti a gyomorsavat. én ezzel számoltam. Ez utóbbi történt velem. Adok neki még egy esélyt, de valószínűleg nem ez a megfelelő termék számomra. Összetétele szerint jól hangzik, anyagcserét serkentő anyagokról van szó, és orvosilag is logikus, hogy ez a termék segíthet a fogyásban. Azok számára, akik nem tapasztalnak mellékhatásokat, ez határozottan nagyszerű termék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lexa

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 11. 15.

    Gyengeség, nincs párja az amerikaiaknak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kvetinka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 24.

    Megvettem ezt a terméket és már 3 napja hányingert (hányást) és szédülést érzek egy tablettától...egyáltalán nem ajánlom!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még