Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1603 értékelésből
(1152 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(44 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1603 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (460)
Ellenőrzött vásárlások (1127)
Pozitív (1475)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1143)
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 15.

    ma megérkeztek, egy 0,5l-es pohárban egy percig kevergettem és azonnal feloldódtak, nem értem mi a fenét írsz ide. A görögdinnye nagyszerű ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petr

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 12.

    az íze kitűnő, akkor nem tudom meghatározni a hatását, de hozzáteszem, nagyon olcsó más márkához képest.. Az oldhatóság nem érdekel, akinek volt már instant bcaa az tudja, hogy jobban oldódik könnyen és ezért jobb szájba önteni az adagot és vízzel meginni...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Juraj

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 09.

    Neked is borzasztóan keserű íze van az ízesítetlen íznek? Ízét tekintve valószínűleg ez a legrosszabb BCAA, amit valaha vettem. Az oldhatóság sem isteni áldás. De árát és összetételét tekintve rendben van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • DONO

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 09.

    Az íze 1*.. de az oldhatósága 0... de ha shakerbe teszed akkor jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denis

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 08.

    Soha nem kaptam jobb BCAA-t... először kicsit megrémültem, mert keverés után hab képződött a tetején, ami kb egy perc múlva teljesen feloldódott, az oldhatóság kellemesen meglepett és elégedett... az összetétel tényleg bcaa, nem úgy, mint az amerikai limonádék amino xa spol, ahol 3x több színezék és ízesítő van, mint a hatóanyag, és ezek felesleges aminokkal vannak vágva, mint például taurin és glicin... az íze kellemes... nekem mindkettő volt, lime -citrom talán a legjobb amit ettem, kellemesen savanykás, görögdinnye édes de ízletes... Kellemesen meglepett, a Gym Beam cég nagy előrelépése a korábbi nehezen oldódó bcaa termékekhez képest...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 06.

    Kiválóan oldódik, bár az íze túl édes, de egyébként csak dicsérni tudom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bercii

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 03.

    Nagyon megvagyok vele elégedve, tökéletes ízű és hozza a hatását ;) Köszönöm Gymbeam!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miro

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 11. 03.

    Az ár nagyszerű. Korábban több bcaa-t ettem, és azt kell mondjam, hogy az ízek jobbak és jobban oldódnak. De amit sajnálok, és ez felháborított, hogy a gymbeam bcaa neurológiai kullancsokat okozott a szememben. Azt hittem elfáradt a szemem. Nem, mert teszteltem. Egy hónapig feltettem a bcaa-t és beindult...és leállítottam a gymbeam bcaa-t és leállt. Velem ez soha nem fordult elő másokkal. Ezért nem ajánlom ezt a terméket. Ebben eléggé csalódtam. Sajnálom, hogy negatív véleményt írok, mert rajongód voltam, de csalódott voltam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fefe

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 10. 26.

    Volt bcaa tablettám, de 10 elég nagy tabletta lenyelése zavar. Púderre váltott és én hibáztam. Ilyen humuszos, nem is értem, hogy lehet valakinek is íze. Az oldhatóság sem sok, de nem bánom, csak az utóíze valami borzasztó. Bár azt olvastam, hogy a porított bcaa alkalmazása jobb, mint a tabletta, nem veszem újra a porított bcaa-t. Úgy oldottam meg, hogy egy gombóc bcaa-t egyenesen a számba öntöttem és gyorsan megittam, majd kiöblítettem a számat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ján

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 10. 24.

    Hatása - nagyszerű, Oldhatóság - shakerben jól felrázva egy percen belül feloldódik, Íz - citromlime igazán remek íz, akár a limonádé gyerekkoromból.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még