Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1755 értékelésből
(1471 értékelés)
(176 értékelés)
(33 értékelés)
(25 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1755 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1585)
  • Patty

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    nagyon finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • clau

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    és ez is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Андрій

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Ízesítés: francia vaníliakrém
    Mindent tetszett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zimpilias

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    jóóó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daia

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Nagyon tetszik a termék. Remek íze van, semmi „kémiai” jelleg nem érződik benne; legalábbis a csokoládé ízű fehérje esetében.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dobre

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Jó kis humorszünet
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • zidan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    jó, de kicsit kevés
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • πριδανε

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    jól
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lorenzo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Szinte bárhol használhatja, fantasztikus ízélmény, és a csomagolás – véleményem szerint – egyszerűen lenyűgöző.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Charlie

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 20.

    Nagyon jó fehérje. Eper – abszolút csúcs.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még