Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1767 értékelésből
(1481 értékelés)
(177 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1767 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1597)
  • MMM

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 26.

    rendben van, bemelegít, és nem is túl édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Supo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 25.

    Aš legjobb fehérje, nem túl édes, csodálatos az állaga, az íze és a feloldhatósága is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jitka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 25.

    Ízlik, mint egy milkshake.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nino

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 25.

    legjobb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mr. Nobody

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 25.

    Legjobb :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Настя

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Az egyik kedvenc fehérjéje, különösen a csokoládé-menta és a dupla csokoládé
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • b

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    ban
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Foarte bine

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Javasolja
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pavel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Legjobb ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radek

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 24.

    Közzétéve itt: Heureka.cz

    Hi! Kérem, küldje el a lefordítandó HTML-részletet vagy szöveget.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még