Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1767 értékelésből
(1481 értékelés)
(177 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1767 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1597)
  • bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    suno
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kyrilis

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    szép
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marcel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • abdullah Rezaie

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    „Kellemes ízű, és jól keverhető. Edzés után jól tolerálható, és összességében megbízható benyomást kelt.“
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Szuper megbízható és operatív
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 23.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki
    Megvásároltuk a férjének, akinek ízlik, és aki megdicséri az összetételét.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • m

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 22.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sorin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 22.

    ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • khari

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 22.

    Könnyen illatozik, a vanília íze túl finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gut

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 05. 22.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még