Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1758 értékelésből
(1473 értékelés)
(176 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1758 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1588)
  • Tomislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 22.

    Jó termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Eliška

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    tökéletes íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • patres

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Íz és oldhatóság – csúcsminőségű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Giacomo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    kitűnő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ok

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Felső kategóriás minőség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • imi place

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Örülök, hogy itt lehetünk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sasa

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Nagyon finom a pástétom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alessio

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Valóban nagyon hatékonyak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • pant1975

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    A legjobb íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • îmi place

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 21.

    Tetszik nekem
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még