Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1757 értékelésből
(1473 értékelés)
(176 értékelés)
(33 értékelés)
(25 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1757 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1587)
  • Riccardo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 04. 14.

    Én csak ezt a fehérjét rendelem, szóval remek... bár választhattam volna más ízt is :) Remek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 17.

    Minőség, íz, ár (mert ez a legalacsonyabb) ár (annak ellenére, hogy a legalacsonyabb, így tavaly olcsóbban vettem Önöktől) azért választottam a terméket, mert az év fehérje, nem tudja, hány év, tehát ez határozottan garancia a minőségre. Elsősorban táplálkozási mentorom ajánlotta nekem. Viszonylag jól oldódik, ízletes, egészséges. Ugyanazért ajánlom, amiért megvettem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • rasto

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 15.

    Nem tudom mit írjak.Szerintem ez a termék első osztályú és hosszú ideje minden évben elnyeri az év fehérjéjét.Talán ez a legjobb reklám :) Nem tudok negatívumot mondani.Nem látok Kifogások, remek termék. Csak dicséret. A minőséget az idő tesztelte
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fero

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 13.

    Rendszeres testmozgással szükséges, hogy a bevitt fehérje problémamentesen elérhető legyen. Két évig a szlovákiai BIO5 gyártó Whey Bettert használtam, ami számomra csúcsminőségű. De hihetetlenül rosszul kezelték a logisztikát, így a Whey better több mint fél éve nem elérhető. Kipróbáltam a Brutal proteint, hihetetlenül rossz ízű fehérjét. Az ízénél rosszabb a tejben való oldhatósága, ami majdnem nulla. Ez volt az oka annak, hogy ezt a fehérjét választottam. Az összetétele jó (hiányzik a BCAA), és tökéletes az elérhetősége, íze, oldhatósága és tartalma.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Klarka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 11.

    finom fehérje Klasszikusan kiváló fehérje, íze egy kávé tejeskávéra emlékeztet. Bár nem csokoládé ízű, mégis finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marek

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 02.

    Dupla csokit kaptam és nagyon meg vagyok elégedve..én személy szerint tejjel iszom, csak edzés előtt vízzel. Maximális elégedettség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peter

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 03. 02.

    jó minőségű protak (mint az Optimum Nutrition minden más terméke), pozitív vélemények alapján rendeltem meg és jól tettem... ha valaki minőséget akar, vegye meg... ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 02. 26.

    A legjobb termék a piacon Magas BCAA tartalom Kiváló íz Teljesen páratlan keverhetőség, még lizinnel is Az ár megfelel a minőségnek Ajánlom minden sportolónak és nem sportolónak. Ez a termék számos díjat nyert, és világszerte az egyik legkeresettebb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paťo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 02. 19.

    Meg vagyok vele elégedve és már régóta használom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Josh

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2014. 02. 05.

    Minden. Íz, oldhatóság, illat. Sok fehérjét fogyasztottam, de ez valóban megérdemli a legjobb fehérje címet. Aki habozik, ne habozzon :) Süti krém íze nagyon nagyon jó :) Még semmi. Csak ha igen, az ár, de a minőségért fizetsz. Zökkenőmentes hozzáférés. Szállítás rendben. Elégedettség
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még