Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1758 értékelésből
(1473 értékelés)
(176 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1758 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1588)
  • Erén

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    jól oldódik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marko

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    Jó íz. Nem túl édes, és nekem a duplacsokoládéssal a legjobb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Volodymyr Lakomyy

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    A minőség valóban kiváló. Újra és újra ezt a terméket választom, és minden kétséget kizáróan tovább tudom ajánlani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • tomislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Kitűnő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vera

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    ízek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • poodryy

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Kitűnő íz, kellemes oldhatóság
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hubert

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Ízletes fehérje
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • marino

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Kitűnő!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • iske

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • tom

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 28.

    Felsőbb minőségű A cookies and cream nem a legjobb íz számomra személy szerint. Kicsit túl édes. Viszont jól elkeveredik rögösödés nélkül még a joghurtban is. A kedvenc ízem a csokoládés. Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még