Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1768 értékelésből
(1482 értékelés)
(177 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1768 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1252)
Pozitív (1679)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1598)
  • Ana

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 04. 13.

    a legjobb fehérjék! szuper könnyen oldódnak és jó ízűek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matej

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 14.

    Ízesítés: banánkrém
    az egyik legjobb / Banán krém TOPKA
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 03. 09.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki
    Szuper, csak ajánlani tudom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 26.

    A legjobbak közé tartozik az eredmény, íz, homogenizálás stb
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mihai Cosmin

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 25.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki
    A legjobb fehérje minden szempontból
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 11.

    Ízesítés: banánkrém
    Furcsa tapasztalatom van vele kapcsolatban, főleg több mint 10 doboz Scitec fehérje után, ha nem mosod ki a shakered "véletlenül" 2 nap után sem poshad be. Az íze szerintem teljesen korrekt, és a minősége is toppon van. Nem puffadok fel, nem megy tőle a hasam pedig laktózos vagyok és nagyon kényes a gyomrom a fehérje koncentrátumokra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tea

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 09.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki, vanília fagylalt
    5
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • László

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 04.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki, francia vaníliakrém, eper
    Ajánlott jó termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Danut

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 01.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Szerintem a legjobb fehérjék közé tartoznak a piacon, az egyetlen mínusz az íze lenne, ami közel sem olyan jó, mint mondják.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 30.

    nagyon jó minőségű fehérje, szeretem a grammos választékot, a teteje extrém tejcsokoládé, YUM
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még