Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1767 értékelésből
(1481 értékelés)
(177 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1767 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1597)
  • ivan hassan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 02. 07.

    Ízesítés: csokoládé-mogyoróvaj
    Egyértelmű vásárlási ajánlás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Margica Velkova

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 02. 02.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Kiváló ízű, tökéletesen oldódik és könnyen emészthető. Melegen ajánlott.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mario

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 31.

    Top termék, évek óta használom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mira

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 30.

    Jó az íze és jó az ára is a weboldalon, sokáig kitart, és más receptekhez is használható, például palacsintához és süteményekhez. Nagyon ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paul

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 12.

    Nagyon jó minőségű, de mostanában drágább lett. Az ízesítetlen a kedvencem, kreatinnal nagyon könnyen oldódik shakerben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomo

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 30.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    Kellemes ízű, biológiailag lebomló keverék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vlastik

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 30.

    semmi panaszra okot adó, a fehérje olyan, amilyennek lennie kell, jól oldódik, 100%-os minőség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nie polecam

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 12. 15.

    ez időpocsékolás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sorina

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 09.

    Az íze, amit választottam, nagyon jó. Nagyon jó ár-érték arányú. Személy szerint nagyon jónak találtam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 07.

    Ízesítés: csokoládé-mogyoróvaj
    A csokoládés mogyoróvaj nagyszerű. Jól olvad, igazán finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még