Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1755 értékelésből
(1471 értékelés)
(176 értékelés)
(33 értékelés)
(25 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1755 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1585)
  • Adrián

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 02. 14.

    Ízesítés: extrém tejcsoki
    nagyszerű íz 5* - rendkívül tejszerű csokoládé
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 11.

    Ízesítés: banánkrém
    Furcsa tapasztalatom van vele kapcsolatban, főleg több mint 10 doboz Scitec fehérje után, ha nem mosod ki a shakered "véletlenül" 2 nap után sem poshad be. Az íze szerintem teljesen korrekt, és a minősége is toppon van. Nem puffadok fel, nem megy tőle a hasam pedig laktózos vagyok és nagyon kényes a gyomrom a fehérje koncentrátumokra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Нурсел Дуков

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 02. 10.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    10/10 íz, 10/10 oldhatóság, 10/10 ár, tényleg nagyon jó a fehérje, nagyon meg vagyok elégedve!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tea

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 09.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki, vanília fagylalt
    5
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • László

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 04.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki, francia vaníliakrém, eper
    Ajánlott jó termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csaba

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 02. 03.

    Ízesítés: dupla gazdag csoki
    Dupla gazdag csoki ízesítésűt vettem. Sokkal jobbra számítottam ezért a pénzért... Semmi íze... A Scitec 100% Whey Professional fehérjéje sokkal finomabb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Danut

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 02. 01.

    Ízesítés: csokoládé mogyoró
    Szerintem a legjobb fehérjék közé tartoznak a piacon, az egyetlen mínusz az íze lenne, ami közel sem olyan jó, mint mondják.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 30.

    nagyon jó minőségű fehérje, szeretem a grammos választékot, a teteje extrém tejcsokoládé, YUM
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sergey

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 01. 23.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    Rendeltem egy 450 g-os Whey Gold mintát. A csomagolás eltér attól, amit korábban vettem (eredeti), a termék nem amerikai. A gyártó országkódja szerint 70 - Nagy-Britannia. Honnan szerzed a fehérjét, eredeti?
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jirka

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 01. 12.

    Ízesítés: extrém tejcsoki
    Íz - kiváló észrevehető változásokat látok.. amit más termékeknél nem nagyon éreztem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még