Vélemények - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% Whey Gold Standard a minőség és a megbízhatóság szinonimája. Ez a több összetevőből álló fehérje három nagyszerű fehérjeforrást egyesít tejsavó izolátum, koncentrátum és hidrolizátum formájában. Emellett alacsony a cukortartalma, valamint tökéletesen kiegyensúlyozott ízzel és krémes állaggal büszkélkedhet.

33 490 Ft(16 620 Ft/ Kg)
Ingyenes szállítás
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Vélemények

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Értékelési átlag 1764 értékelésből
(1478 értékelés)
(177 értékelés)
(33 értékelés)
(26 értékelés)
(44 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés rendkívül pozitív az Optimum Nutrition Whey Gold Standard termékkel kapcsolatban. Az ügyfelek ismételten dicsérik a kiváló ízvilágot, a sokféle ízváltozatot, a vízzel vagy tejjel való kiváló oldhatóságot, valamint a selymes állagot, amelynél kevés a habzás. Sokan említik továbbá a jó emészthetőséget, a puffadás hiányát és a jobb teltségérzetet; néhányan pedig látható eredményekről számolnak az izomtömeg-növelés vagy a testsúlykontroll terén.

  • Kiváló oldhatóság
    |
  • Nagyszerű csokoládé ízek
    |
  • Könnyű emésztés
    |
  • Nincs puffadás
    |
  • Jó teltségérzet
    |
  • Látható eredmények

AI által generálva 1764 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Георги П

Ellenőrzött vásárlás
Vettem korábban és most is. Ez a legjobb minőségű a piacon, és ezért a legnépszerűbb fehérje. Nincs más véleményem! Az ár itt kicsit jobb, de a szállítás 2-3 nap.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Mihai

Ellenőrzött vásárlás
Pokolian lecsökkentve ugyanazért az árért, amit decathlonból kapsz kedvezmény nélkül, debilek
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (170)
Ellenőrzött vásárlások (1253)
Pozitív (1680)
Negatív (75)
Vélemények más országokban (1594)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    A LEGBIZTONSÁGOSABB FEHÉRJE
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • roman

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    Ízesítés: csokoládé-mogyoróvaj
    Minden rendben.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ell

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    Nagyszerű étvágy
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Máté

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    Legjobb fehérje, minőségre és ízre is
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • costel

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 08.

    ha már
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nico

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    A legfinomabb fehérje, amivel valaha találkoztam. A dupla csokoládé íz a csúcs: remekül oldódik, és vízzel is nagyon finom, viszont tejjel egészen más szint—igazi „kakaóélmény”. Egyszerűen minőség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • MiroH

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    Termékkel való elégedettség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bazsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    szuper termék ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nghicu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    Kétségtelenül fogok még vásárolni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Crash

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 07.

    ma szinte minden ízlésemet megvan, és elmondhatom, hogy egészen maig ezek a kedvenceim—mind ízlésben, mind pedig minden más tekintetben is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még