Vélemények - Nero - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Nero egy komplex étrend-kiegésztő,könnyen lenyelhető kapszula formájában. Gondosan válogatott összetételű, amely zöld, fekete és fehér tea kivonatokat tartalmaz, de kávét, egyéb növényi kivonatokat és olyan anyagokat is, mint az l-karnitin. Alkalmas mindenki számára, aki keményen edz, és nem akar semmit a véletlenre bízni.

6 490 Ft(54 Ft/ kap)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Nero - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 500 értékelésből
(386 értékelés)
(55 értékelés)
(24 értékelés)
(12 értékelés)
(23 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók leggyakrabban egy erős zsírégető termékről írnak, amely gyorsan növeli az energiát, és támogatja az edzést; sokszor jelentős étvágycsökkenést is tapasztalnak, illetve könnyebb fogyást, ha diétával és testmozgással együtt alkalmazzák. Sokan említik a jobb izzadást és a kellemesebb meleg érzetét is, továbbá hogy a legtöbb esetben jól tolerálható. Kisebb arányban pedig emésztési panaszokról vagy szívvel kapcsolatos serkentő hatásról számolnak be, és van, aki szerint az adag az ő számára magas lehet.

  • Gyors energianövelés
    |
  • Csökkent étvágy
    |
  • Segíti a fogyást
    |
  • Jó edzésteljesítmény
    |
  • A legtöbben jól tolerálják
    |
  • Könnyű kapszula lenyelés

AI által generálva 500 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Josef

Ellenőrzött vásárlás
Elégedett vagyok. A hasi zsírt szerettem volna leadni heti 4-5 edzés közben. Komplex gyakorlatokat csinálok és égőt (4 helyett napi 1x szedek) és lement. Nem fogom mindenre gyógyírnak, inkább
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Daniela

Ellenőrzött vásárlás
(120 kapszula) Ebből kb.10-13 tablettát találtam, amiben csak a csomagolás volt. Mivel ki kell nyitnom a tablettát és ki kell tölteni, így jutott eszembe. Nem mondom, hogy 1 esetleg 2 a csomagban, de
Vélemények Magyarországon (113)
Ellenőrzött vásárlások (379)
Pozitív (464)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (387)
  • Aurel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 03. 07.

    Érdekes anyagkombinációja van. A legtöbbet külön szedtem. Már egy ideje használom ezt a terméket, és tetszik, hogy nincsenek benne olyan dolgok, amelyek megakadályoznák, hogy hosszú távon, szünetek nélkül fogyasszák.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ricsi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 03. 06.

    Lehet érezni hogy hat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hermina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 02. 26.

    Kiváló termék. Persze nem elég, hogy csak pirulákat isznak. Kicsit változtatnod kell az étkezési szokásodon, és egy kicsit többet kell mozognod, vagy csak mozognod kell egy kicsit. Kb. 10 nap után már könnyebbnek éreztem magam, és 2 hét múlva az első sérvek is leszálltak. Egy hónap után majdnem 4 kg-ot "fogytam".
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • oryanna

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 30.

    Mit tegyek, vegyem be vagy ne, Nincsenek rám hatással, mit tanácsolsz!?!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Oryanna

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 28.

    Nem jó semmire, diétázom, pajzsmirigy problémáim vannak, kérdeztem, de nekem azt ajánlották, hatás nélkül.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Godleda

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 22.

    Az első hónapban 1,5kg-ot sikeresen ledobott edzés nélkül. Bár lehet edzéssel mégtöbb menne le. Nincs annyira étvágyam. Jó az anyagcsere lebontása. Csak ajánlani tudom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katli

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 16.

    Már egy hete használom és nagyon szuper. ????Nem is kell sokat gyakorolni, ha nincsenek magas követelmények.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Edee

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 08.

    Nagyon sok mindent kipróbáltam már, ez volt az utolsó reményem, hogy le tudjak adni jó pár kilót. Nekem sajnos ez sem használt. Rengeteg benne a koffein, amitől szédültem. Nem mellesleg a leadott kilók helyett +2 kilót kaptam. Pedig rendszeresen mozgok. Sajnálom, hogy nekem nem sikerült.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 01.

    Nagyszerű számomra. Eddig kizárólag L-karnitint használtam, de egy ideje úgy döntöttem, hogy kipróbálok valami összetettebbet. Kis lélekkel mentem bele, féltem, hogy teher lesz a gyomrom. Egy hónapos használat után, elég intenzíven úgy értékelem, hogy feleslegesen féltem (remélem, most mondtam :-) ). Nincs gyomorprobléma, edzés közben sokkal jobban kontrollálom, még nagyobb terhelés mellett is. Az egyetlen negatívum, de azt is éreztem az L-karnitinnel, hogy kicsit idegesebb vagyok. csak ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Valéria

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 11. 22.

    Dupla adaggal sem volt rám hatással, edzés közben sem éreztem a különbséget.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még